Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok, ha mától...

Mit szólnátok, ha mától sokkal kedvesebbek és pozitívabbak lennénk? :-)

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom: minek erőlködni, ha mások úgysem értékelik. Szerintem ez nem helyes felfogás, legalább csak a saját lelkiismeretünk érdekében, de én úgy vettem észre, ha kedves vagyok, mosolygok az emberekre, ők is aranyosak lesznek velem, és sokkal szebb lesz a világ, kivirul! :)

Úgy gondolom, nekünk kell megtennünk az első lépést, ha változást akarunk, én meg is tettem a kérdéskiírással, most ti jöttök, hogy elfogadjátok-e a kihívást, vagy sem. :)

Szép napot mindenkinek! :)


2014. márc. 9. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oké, de ne csodálkozz, ha majd pofára fogsz esni. Nem kell mindenkire vigyorogni, mert nem mindenki fogadja majd örömmel. Tudni kell, hogy kivel kell jól bánni és kivel nem. Ennyi az egész. Ja és ne itt tedd meg az első lépést, hanem a "valóságban", aztán majd meséld el mi volt, talán itt leszünk még.
2014. márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én lennék, ha lenne miért/kiért :)
2014. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, van tapaszzalatom a témában, kérlek legközelebb figyelmesebben olvasd el a leírást! :)
2014. márc. 9. 00:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Akihez én kedvesen szólok és minősíthetetlenül trágár hangnemben válaszol vissza, ahhoz én többé nem leszek az. Lehetsz pozitív, persze meg az ismerőseiddel kedves, de vadidegenekkel nem feltétlenül kell csábosan mosolyogni vagy bájologni, mert egyszer idiótának néznek, hogy mi van veled, másodszor meg naivnak, könnyen átcseszhetős embernek fognak tartani...én is mindig pozitív vagyok, de engem egy rossz szó vagy tett nagyon le tud lombozni..:(

Egyébként én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Ha pozitív vagy, kedves, élvezed az életet, akkor az emberek lehurrognak, mert ők nem élvezhetik, meg milyen szar..

20/L

2014. márc. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves, és pozitív vagyok. Egy darabig.

De mikor én örülök annak is, ha felkel a nap, akkor kerülöm az olyanok társaságát, akiknek örök éjszaka hangulatuk van.

Elveszi az energiámat, hallgatom a rinyálását, és nem hat rá az én pozitív hozzáállásom, mosolyom.

Akkor nem kell erőlködni.

2014. márc. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk akinek nincsen munkája, vagy épp a fizetése arra elég, hogy éhen ne halljon, a családját eltartani nem tudja belőle, annál már k@vára nem fog segíteni a mosoly, meg a pozitív életszemlélet. Majd mos annak is ezt, akinél pont most kapcsolják ki az áramot!
2014. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mond
2014. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel! Nem csaj szomorú dolgok történnek a világban! Ha nehéz is a helyzet, nem szabad csak a rodszra gondolni! Mondom ezt úgy, hogy a mi házunkra is rászállhat a bank, és lehet 1 hónap múlva már nem lesz hol laknunk. Az én életem sem fenékig tejfel, de nem lehet állandóan csak bosszankodni, mert csak felemészt minket.
2014. márc. 9. 08:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: én hiszek abban, amit mondasz. Csak a lelkileg gyenge emberek nem azok. Kedvességgel és szeretettel változtatjuk meg a környezetünket igazán élhetővé. Viszont olyan társat kell ebben találni, aki nem él vissza a helyzettel, erre kell vigyázni.
2014. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én meg nem így vettem észre, de sok szerencsét, majd rájössz, hogyan reagálnak az emberek a ki nem érdemelt kedvességre.


"Ha pozitív vagy, kedves, élvezed az életet, akkor az emberek lehurrognak, mert ők nem élvezhetik, meg milyen szar.. "


én meg pont fordítva látom. tele van a világ idióta bohócokkal, akik vigyorognak, aztán meg hátbadöfnek.

2014. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!