Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért van az, hogy ti...

Lányok, miért van az, hogy ti sokkal nyitottabbak meg kedvesebbek vagytok egy lányhoz, aki ismerkedni akar veletek, mint egy fiúhoz, aki szintén csak ismerkedne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy sokszor pont fordítva tapasztalom. Hogy a 12-20 éves lányok könnyebben ismerkednek fiúkkal :D
2014. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az azonos nem meghatározó. a lányok barátsága nagyon különleges, más mint egy fiú-lány baráti kapcsolat. én speciel' kedves es baratsagos vagyok egy idegen fiúval is... interneten.... élőben nem volt alkalmam L/14
2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert tudják, hogy nem akarják megdugni őket.
2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De lehet hogy az a válasz hogy a lányok jobban megértik a lányokat már egyből, a fiu meg csak akkor ha már alaposabban ismeri :D
2014. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan paranoiásak, hogy a fiú molesztálni akarja őket. Egy lányt, még ha leszbikus is, könnyebb lerázni.
2014. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért, mert a lányok alapból feltételezik, hogy a srác nyomul, és ezért kevésbé kedvesek vele. egy idegen lány meg kis eséllyel fog rájuk nyomulni. én mondjuk kedves vagyok az idegen fiúkkal is.
2014. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!