Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 500. 000 Ft felett már lehet...

500. 000 Ft felett már lehet olyan lovat kapni, ami normális és alkalmas versenyzésre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, 1 milkáért már lehet, és az, ha jól tudom, 500K fölött van.-.-
2012. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
500 és 2 millió között lehet ingázni,tehát tuti,hogy találok megfelelőt
2012. jan. 7. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem alatta is de te tudod. ;)

Ismerősömék (igaz ők nem komolyan versenyeznek) útleveles, nyereghelyen sütött kancát bekocsizva belovagolva 400E-ért vettek.. :)

2012. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen versenyzésre, milyen szinten?

Díjugrató B1-B2-ben elközlekedő lovat már akár 500-ért is lehet találni. Nagyobb kategóriásat már nehezebb, meg azt nagyon meg kell nézni, sok a sérült, sánta, kehes aki csak a balekra vár. Ekkora összegnél már érdemes rászánni a komplett állatorvosi kivizsgálást.

2012. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Valakivel nagyon elszalad a ló, amikor lovat árul, és beír olyan összegeket, hogy az nem reális a ló valódi értékével. A legjobb olyan lovat venni, amit láttál versenyezni, mert magának a lónak ez a reklám, és nem az apróhírdetés. Azért ott is vannak jó lovak, szó se róla, de egy igazi sportlovat maga a sportteljesítménye fog reklámozni. Megint csak egy érdekes dolog, hogy ha valaki már komolyabb szinten akar foglalkozni a sporttal, akkor oda komolyabb lovat is kell venni. Kezdőknek magyar fajtájú lovat szoktak ajánlani, ami már versenyben bizonyított, és nem is kell érte milliókat kiadni, de magasabb osztályokban magasabb az elvárás is. Olyankor már olyan lovat kell nézni, ami megállja a helyét a nehezebb feladatokban is, és ha az egy magyar sportló, akkor magyar sportló, ha egy holsteini, akkor egy holsteini. Ezeknél már az árak is magasabbak, de fel is tudtak valamit mutatni.
2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alatta is van olyan! :)
2012. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt olyan lovam amit 90000ért mentettünk ki a vágóhídról és vele ugrattam és németországba egy 5, egy 3 és egy első helyet értem el a lovasklubba ahol lovagoltam vele, de voltak külsősök is a versenyen.
2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet 240 e. vettem 7 éves full papros lovat és most fogom kezdeni a 2. szezon ugró és eredményesebb mint gondolnád ;) nem baráti áron szereztem meg de nem csak a pénz számít
2012. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vígan lehet venni!!
2012. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem (csak) az ára a lényeg.. Hanem hogy mennyire vagy elszánt, és kitartó. Egy fiatal, képzetlen lóból is rengeteget ki lehet hozni, persze sok munkával, és nem biztos, hogy mindig jó napod lesz... :) Én is így voltam, és megérte! Össze sem lehet hasonlítani a "két" lovat.

Ja, és igen, 500E alatt volt. Sok sikert.

2012. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!