Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet sehol sem...

Miért nem lehet sehol sem megismerkedni normális kapcsolatra alkalmas, vonzó lányokkal manapság? Most már mindenhol csak partyringyók meg asszonyos, nem vonzó nőszemélyek vannak csak?

Figyelt kérdés
Nem sértésként, de alacsony férfiként hozzám inkább a törékeny alkatú láynok valók, ők is vonzanak, de szerintem ez nemis nagy elvárás, viszont, amit a lányok jellemre művelnek, az kiábrándító, cigiznek, buliznak, dugatják magukat, aki meg kivétel az már párkapcsoaltban él több éve és nem is akar onan kilépni, mert klassz mindne neki. Na meg a lányk egyre kegyetlenebbek, mintha egyre érzéketlenekbbek lennének, szerintem már a férfiak az érzelmesebb nem manapság. Én például sosem tudnék bántani valakit, csak, mert nem az esetem, míg a lányokánl ez egy élvezetes tevékenység, porig alázni a fiúkat, akik bepróbálkoznak náluk, meg a legjobb barátnőikkel is úgy bánik némelyik...
2013. júl. 17. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Szokj hozzá hogy ilyen a mai világ, a lányok nehezen kaphatóak....
2013. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%
Kikérem magamnak! Amit te leírtál azok a mai nagy menő csajok (plázaku.rvák), a "páwák" női alternatívái. Én rettentően vágyom egy fiúra aki végre szeretne. Nem dugatom magam, nem vagyok bulizásfüggő, nem iszom. Csak éppenséggel olyan mennyiségben vannak már ilyen nők, mint amiket te leírtál, hogy a normálisabbakat már észre sem lehet venni..:S
2013. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem minden lány ilyen! :)
2013. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

"Nem minden lány ilyen! :)"


Mese habbal...

2013. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát mondasz valamit, ez tényleg nagyon hasonló a valósághoz az amit ide írtál. Legalábbis ahhoz a valósághoz, amit én tapasztaltam. Bár én ennek titkon örülök, mert így nehezebb jó nőt fogni és nagyobb a challenge :D
2013. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es én írtam hogy : ˝Nem minden lány ilyen! :)˝

itt példaképp felhozhatom magam.Én szinte az ellentéte vagyok a leírtaknak. :)

2013. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Én szinte az ellentéte vagyok a leírtaknak. :)"


És ezt el kellene hinnünk? Kilépek az utcára és gyakorlatilag mást sem látok, mint öntelt, ostoba, egoista libákat.

2013. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Egyet értek négyessel, nem minden lány ilyen.
2013. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék veled vitatkozni!

De nem vagyok ilyen,és nem vagyok egyedül!

Lehet a korom miatt van de nem cigizek,sőt nem is akarok,rosszul vagyok a cigi füsttől,amit az utcán megérzek.Nem ˝dugatom magam˝ ,sőt szűz vagyok.Bulizni a mostani zene miatt nem járok,amúgy sem vonz az ilyen.És a legfontosabb férfiban utálom az olyat aki másokat a kinézetük miatt lenéz,nem még lányban,soha nem tenném!Remélem elég,hogy meggyőzzelek. :)

2013. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Talán. Kár, hogy olyan kevés a normális emberi értékekkel bíró nő manapság, hogy lassan mesebeli lénnyé avanzsálnak.

Ha te ilyen vagy, az jó. Próbálj meg nem megváltozni!

2013. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!