Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én viselkedek mindig...

Csak én viselkedek mindig ilyen furán a zebránál?

Figyelt kérdés
Mindig olyan érzésem van,hogy mindenki engem figyel és ezért mindig csinálnom kell valamit.Vagy előveszem a telefont és akkor úgy csinálok mint ha valakivel Facebookoznék vagy az ujjaimat ropogtatom vagy ha van valami kavics az úton akkor azzal szórakozok vagy valami.Valamit mindig csinálok,nem tudok egy helyben állni.Csak én vagyok így? :D
2014. márc. 13. 11:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
Amikor átengednek engem egy zebrán mindig megigazítom a hátizsákomat a vállamon. (Nem tudom miért) :D
2014. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak is te! Egyedül vagy!
2014. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha zavar hogy megállít a zebra, akkor ne foglalkozz vele, menny át a piroson. De most komolyan egy lámpa ne határoljon már be. :)
2014. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#9 elég logikus, hogy nem a zebra közepén ácsorog...
2014. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én spec. azokat a zebrákat utálom, ahol nincs lámpa. Már-már kellemetlen, hogy az autósok miattam állnak meg, és intenek hogy induljak már el. Mostanában rászoktam arra, hogy úgy csinálok, mintha nem akarnék átmenni, és megvárom, amíg üres lesz a hadszíntér. :)
2014. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15# dettó :)


Kérdező, ez azért lehet, mert tényleg mindenki figyel. Az autósok nézik, hogy nem ugrasz-e eléjük, vagy hogy indulni akarsz, vagy mit csinálsz.

A szemben állók néznek, mert muszáj ott álldogálniuk és bámulják a szemben állókat, sőt az is bámul, aki mögötted áll. :P

Mondjuk attól, hogy figyelnek, még nem érdekled őket, szóval mindegy.

2014. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!