Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logikai és pszichológiai...

Logikai és pszichológiai teszteknél pontos választ vár a munkáltató, vagy figyelembe veszi azt is, miként viselkedek, milyen volt a bemutatkozásom?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy elég izzasztó állásinterjún. Kicsit már-már túlzásnak is éreztem, amit csináltak velünk, de ettől függetlenül persze igyekeztem megfelelni. Volt bennem egy kis gyomorideg, és a tesztek ezt egy kicsit fokozták, de kifelé igyekeztem magabiztosságot sugározni. A teszteimen viszont valószínűleg meglátszott, hogy nem megfelelően teljesítettem, ugyanis láttam, amint a HR-es kolléganő áthúzza az eredményemet két papíron is.

A kérdésem az, hogy ilyen tesztek esetén pontos választ várnak , vagy, ha a közelébe megyek , már az is jó?

Mi az, amit figyelnek egy ilyen felvételin? Milyen viselkedés, milyen mondatok a megfelelőek egy HR-es szemében?


2014. jan. 31. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A teszt lényege, hogy ott nincs félre magyarázás. Egyszer én is voltam egy ilyenen. Olyan kérdések voltak benne, hogy én le is teremtettem a tudaljdonos csávót, hogy ez minek kell bele?

Asszem az egyik Madagaszkárban milyen időzóna van. Üzletvezető helyettesnek jelentkeztem a Kávézóba.

Felvett a csóka, de mondtam nem köszi.

1 évvel később hallottam közel 200 ember fordult meg a helyen, mert annyira rossz volt a vezetés :D


Visszatérve az összképet nézik. De ha teszt nagyon gáz, akkor nincs miről beszélni.

2014. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!