Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy aki csendes, az egyben unalmas is és beszélgetni sem lehet vele?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
én nem igy gondolom. hanem ugy, hogy a legcsendesebb a legalattomosabb is. mert nem tudom mi jár a fejében és pont ezt használja ki. pl ha van 3 barátnőm 2dumás 1 full csendes, tuti az a legsunyibb és mondja el a dolgokat. mert ügye nem várom tőle. legalábbis nekem ez a tapasztalatom 22L
2014. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a kérdés baromság, mert csak a hülyék gondolkodnak így a csendes emberekről. a válasz megint baromság, mert csak a hülye csendes lányok akik kavarnak összevissza.
2014. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont hogy nem a csendes lesz alattomos, az ilyen viselkedés sokkal inkább jellemző azokra akik amúgy szívesen beszélgetnek veled, és jópofiznak.


Amúgy nem feltétlen igaz hogy a csendessel nem lehet beszélgetni, de ezt sokan értelmezhetik úgy hogy nem is akar velük beszélni, vagy ha annyira csendes, hogy nem képes semmihez értelmesen hozzászólni, vagy kifejteni a gondolatait, akkor szintén nem egy öröm társalogni az illetővel.

2014. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a csendesebb emberekkel bensőségesebb, őszintébb beszélgetést lehet folytatni, és a sokat beszélőekkel, elsősorban felszíneset. a legtöbb embernek a hétköznapokban bőven elég a felszínesség
2014. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A csendes emberekkel el lehet beszélgetni. Az unalmasokkal is. Csak egyikkel sem szeretnek az emberek beszélgetni.
2014. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a csendesség akkor egy rossz tulajdonság?
2014. márc. 13. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
A csendesség ha nem rossz tulajdonság, sőt, szerintem nagyon is áldásos.Én pl nem csípem a szószátyár, folyton fecsegő embereket, aki nem tudja befogni a po..száját, az mindent kifecseg, ráadásul idegesítő egy idő után, mert olyasmiről is locsog, ami senkit nem érdekel.A csendesség csak akkor zavaró, ha mogorvasággal párosul, nos, egy síri csendbe burkolózó, morcos pillantásokkal méregető személy sem túl bizalomkeltő.De ha szimpatikus ember, csak szimplán csendes, az nagyon jó.
2014. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utsó: szerintem van egy egészséges átmenet a kettő között.

A lepcses szájú gágogó emberek zavaróak, de azok a csendesek is, akiknél bármi témát dobsz fel, max tőmondatokban reagálnak egyszerű közhelyekkel és valahogy kínos a csend velük - nyilván nem minden csendes ember ilyen, de akad ilyen is, ezek tényleg dögunalmasak (belül hiába lehetnek lenyűgöző személyek, ha ebből az ég világon semmi sem látszik).


Amúgy sok kellemetlen lelki állapot csendesebbé teszi az embert - ha depressziós, ha félénk, ha nincs önbizalma, ezért az extrovertáltabb személyek gyakran ezekkel azonosítják az egyszerű csendes, introvertált típusokat, akiknek semmi bajuk nincs, egyszerűen lefárasztja őket a társaság.

2014. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szituációban csendes vki. Én nem vagyok egy harsány ember, de attól a hajam tudom tépni, amikor vkivel beszélni próbálok, és nem lehet belőle kihúzni harapófogóval sem semmit.
2014. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én amikor csendes emberekkel próbálok beszélgetni, akkor azok 1 szavas válaszokat adnak, ha az életük múlna rajta sem kérdeznének vissza, és meg sem tisztelnek azzal, hogy a szemembe néznek, sőt, el is fordulnak, hogy ne is legyek a látókörükben...
2014. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!