Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leszólítottam és nem érdekelte...

Leszólítottam és nem érdekelte az amit mondtam neki, ennyire "bunkók" lettek az emberek?

Figyelt kérdés
Egy 8000 fős településen élek, éppen el kellett rohannom a munkahelyemről, miközben mellettem gyalogolt el apám szomszédja. Ráköszöntem, ő fintorgott, félre nézett. Én erre megálltam, majd szépen megkérdeztem, van valami probléma? Nem vette észre hogy köszöntem? Mert eddig mindig kedvesen köszönt. Erre dünnyögött, hogy vmi bogár szállt a vállára. Aztán megkérdeztem, hogy X. Y. a lánya-e csak mert évek óta dolgokat talál ki rólam, durva dolgokat, és emiatt már több atrocitás is ért engem. Kifejtettem neki, hogy akinek van egy kis értelmi intelligenciája, már ha van, nem csinál ilyet, vagy ha gondja van velem, keressen fel, mondja a szemembe. Az apja egész végig a földet bámulta és mondta, mail-ben beszéljem meg vele, ha már ismerem, mondtam, hogy én interneten ilyen dolgokat nem beszélek meg, vagyok annyira emberséges, hogy szemtől szembe. És nem is ismerjük egymást személyesen! De had ne keljen a rágalmazás fogalmáról sem felvilágosítanom őt. Most tudtam meg, hogy ez a férfi pár darab gallyért fel is jelentette apámat, szóval nem igazán érte meg az sem, hogy szóltam neki, beszéljen a lányával.
2014. márc. 14. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ez ilyen unaloműző perpatvarnak tűnik eddig.
2014. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az hogy ennyire nem érdekli, hogy a lánya miatt már többen is szóltak neki??? és nem tudja megnevelni? engem olyan szituációba hoz, hogy már a munkahelyemen is megszóltak érte, és a magánéletembe is bele avatkozott az a nő.
2014. márc. 14. 10:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ennyire bunkok lettek. Még igazolást is keresnek bunkoságukra. Néztél már tükörbe???? Nagy rohanásod közben letámadsz valakit azzal, hogy a lányával valami gondod van. Üzengetni akarsz neki a helyett, hogy azzal beszélnéd meg akivel gondod van? Mi a bánatos fa_zt akarsz az apjátol? Vagy a lányátol félsz, az öreg meg már elé gyenge hozzád, hogy letámadd?
2014. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azért az apjával beszéltem, mert a nőt nem tudom elérni sehol sem!!! az apja amúgy is elég nagypofájú, most meghunyászkodott, pedig én szépen beszéltem vele, nem emeltem fel a hangomat sem! ész?? ha bújkál előlem, de azért folytatja tovább, csak nem a rendőrségre megyek, hanem akkor vmelyik szülőt keresem meg!!!
2014. márc. 14. 10:38
 6/14 A kérdező kommentje:
az apját se kell nagyon bevédeni, mert van neki szája és pofája... tudtommal, itt nem róla van szó.
2014. márc. 14. 10:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Apja lány, "szép" kis család lehet!

Nem vagy te kicsit együgyű amúgy?

Én ilyen emberrel nem állnék szóba, nem is bánnám, ha nem köszön.Csak menjen el szép lassan mellettem, észre se vegyen!Feljelentgeti apádat semmiségért, a lánya meg ismeretlenül pletykál rólad és még te akarsz ilyen debil idiótákkal korrekt lenni?Jajj!

Igen, ezek az emberek bunkók.A legbölcsebb, amit tehetsz, hogy nagy ívben elkerülöd őket és még nem is köszönsz.Tudod, ha szóba állsz ilyenekkel, csak magadat kevered bajba.Ráadásul könnybben hisznek a lány pletykájának, ha látják, hogy beszélő viszonyba vagy velük!

2014. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nőt max esetleg fel tudod jelenteni rágalmazásért vagy becsületsértésért, ha van rá elég alap.Ez lenne aj árható út.
2014. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem együgyű, hanem őszinte, a kettő között óriási a különbség! csak ezt a tulajdonságot a mai emberek nem igazán ismerik, mert a legtöbben a neten dobálóznak egymásra. én oda állok az elé, akivel gondom van. és ezt több embernek meg kellene tennie, nem pedig tűrni, jópofizni az ilyenekkel. nem beszélek velük, tartom a 3 m távolságot. de az biztos hogy ilyenekkel többet le nem állok, mert a primitív ember úgysem tudja mi az az intelligencia... és nem a másik életével kell foglalkozni, kitalálni durva dolgokat, hanem otthon a saját problémákat megoldani! felnőtt ember vagyok, és én az életben intézem el az ilyen dolgaimat, nem a másik háta mögött.
2014. márc. 14. 12:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Eloszor is, a kerdesed rem felreertheto. Az jon le elso olvasasra, magyarazat nelkul, hogy csak megszolitottal egy ismeretlent az utcan. Es o figyelmen kivul hagyott. Igy talan jogos is lenne az "ennyire bunkok lettek az emberek?"-altalanositasod.

A valosag az, hogy ismered oket, konfliktus van koztetek, te meg odamesz eszt osztani. Ha nem koszon, nem koszon, szive joga.

2014. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!