Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álometetéskor a babátok alvás...

Álometetéskor a babátok alvás közben kinyitja a száját ha mellre teszitek, és szopizik rendesen? Én tegnap megpróbáltam, aludt, mint a bunda, nem érdekelte a cici :- ( Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

#Álometetés
2014. febr. 17. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Volt hogy evett, volt hogy úgy reagált, mint a te babád, akkor nem erőltettem tovább.
2014. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én néha símogattam, hogy ébren maradjon és akkor tovább evett. De általában beájult elég hamar, éppen csak annyit evett, amennyi kell neki és már aludt is tovább.
2014. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Soha nem etetettem, ha magától nem ébredt fel, hogy éhes.

Örültem, hogy csend van :)

2014. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

mi az az álometetés ?

Ha alszik akkor nem éhes. Ha ébred, akkor igen, de akkor meg úgyis eszik.

2014. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.

Ha éhes akkor sír és felkel, ha alszik akkor minek etetni?

Ha mégis megkínálod cicivel de bealszik akkor kár erőltetni meg ébresztgetni, rakd vissza aludni, lehet hogy nem éhség miatt kelt fel hanem csak egy kis közelségre vágyott.

Amelyik baba éhes, az nem alszik vissza 1 perc alatt magától.

2014. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 piroska és a farkas ***** válasza:
ezt a szót most hallom először.... nincs még ugyan tapasztalatom, de nem is értem, hogy miért jó ez. Ha majd éhes lesz, felébred, hát nem? Ha pedig alszik, akkor arra van szüksége, hogy hagyják őt szépen nyugalomban. legalábbis szerintem. :)
2014. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Atyaisten! Mennyi kiakadt ember az "álometetés" szón. Nem értem miért kell ezt. Valakinek nem olyan egyszerű az élete, mint egyeséké, akik esetleg így próbálják megkönnyíteni. Ha pedig nem hallottatok még erről, akkor ott a google, arról csak hallottatok már...
2014. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én egy darab embert nem láttam itt, aki kiakadt volna az "álometetés" szón. Csak nem értjük. Az nem ugyanaz...
2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor ezt úgy kell érteni, hogy amikor alszik a babám, odamegyek és a szájjába teszem a mellem és amíg alszik megetetem? Vagy mi ennek a lényege? Ha sír, mert éhes akkor megetetem, de akkor ébren van, amíg jól nem lakott.
2014. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Igen, én sem emlékszem, h kiakadást írtam volna... bennem csupán az fogalmazódott meg, hogy egyrészt nyilvánvaló, h ilyet egy egészséges ütemben fejlődő babával nem csinál az ember, másrészt, ha azért csinálja, mert szükséges, mert mondjuk annyira keveset eszik a baba, nincs ereje, satöbbi, akkor meg azért furcsállom, mert szerintem azzal, ha felkeltik, nem lesz több. Szóval én pl ezért vagyok a témában értetlen. Más az, ha irreálisan sok idő telik el 2 szoptatás között, és ezért szükséges valamit csinálni, de megintcsak azt gondolom, h a baba fejlődése döntő.
2014. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!