Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mi ez? Először a barátnőm...

Most mi ez? Először a barátnőm érdekelte most meg én?

Figyelt kérdés

Van egy srác, a barátnőmmel együtt kezdtünk vele ismerkedni. Állítólag én tetszettem neki, de engem kb levegőnek nézett és rányomult a barátnőmre. Oké mondom esélytelen vagyok. A barátnőmet viszont nem érdekelte a srác, erre most nekem elkezdi mondani hogy én mennyire tetszem neki, amit valaha hallott rólam arra mindenre visszaemlékezik ami velem kapcsolatos, bókol, flörtölni próbál stb. Ismerősnek jelölt facen de soha sem ír rám.


Most mi ez?


2013. aug. 22. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
a barátnőddel gondolom nem jött össze a dolog, és most nálad próbálkozik... ne vedd komolyan, és ne éld bele magad!
2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobbra-balra egy jó szaftos, csattanós p!cs@pofon, és elmegy a kedve a válogatástól. Idióta kölyök.
2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb híján beéri veled is.
2013. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta; ha nincs ló, jó a szamár is.
2013. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy csajozási módszer, a legjobb barátnőjére nyomult a srác végén meg mégis a másik kellett neki.
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak én nem értem az egészet.


Elhintette 2-3 embernek is hogy én vagyok aki tetszik neki. Már elbíztam magam hogy lehet köztünk valami. Erre mikor találkozunk iszonyat feltűnően rányomul a barátnőmre. Kb annyira hogy legszívesebben elbújtam volna szégyenemben, mivel ott álltam mellette mikor ott flörtölt vele. De a barátnőm is mondjuk adta alá a lovat, igaz neki van pasija, tehát csak flörtig mentek.


Aztán mikor már kezdett volna a srác nyomulni jobban, barátnőm mondta hogy bocsi van pasim, felejtős vagy. Eltelt 2-3 hét, összefutottunk a sráccal, akkor már kettesben, és elkezdte nekem is lökni a szöveget, flörtölni próbált, beadta hogy jajj annyira tetszem neki. De ami a durva hogy amiket valaha hallott rólam azt mindent tudott rólam. Hol lakom, hol dolgozom stb. Pedig ezeket hetekkel ezelőtt mondta neki valaki....

2013. aug. 22. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőd kellett neki, de bukta, most hirtelen jó a szamár is. Csak meg akar dugni. Ennyi
2013. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te tetszettél neki végig! Csak sztem megközelíthetetlenebbnek látott Téged, mint a barátnődet, ezért mozdult rá először.
2013. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!