Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen felszínes mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínes mindenki? Ez a divat, hogy lehet bunkó vagy üresfejű, csak a külső legyen fullos?

Figyelt kérdés
Semmit nem számít már az igaz, mély érzéseken alapuló szerelem? Miért kell elítélni minden értékes embert, ha nem egy címlapról lelépett, elérhetetlen álomkép?
2013. szept. 20. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen szar világ van!

Törődj bele!

2013. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenki megtalálja egyszer a hozzáillőt. Legalábbis ezzel kell álomba ringatni az embereket... :D
2013. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyere sírj a vállamon....
2013. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
én nem vagyok az a tipikus szép lány, az a címplaplány típus, és kb mindenki le is szar rendesen, pedig nem vagyok rossz ember, ilyen ez a szar világ
2013. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:D ez van törődjünk bele abba hogy egyedül megdöglünk a faszba :D ez annyira jó érzés és még csodálkoznak hogy annyian meg akarják ölni magukat de nem hiszem hogy sokáig fog fojtatódni mármint remélem hogy a világ ''divat'' teremtői csak rádöbbenek hogy nekünk a társadalom szerint szaroknak is jó lenne az élet de ez van...
2013. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
kedves kérdező: sorstársak vagyunk :/ jófej vagyok meg átlagos kinézetű és mégse volt még senkim
2013. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ez engem úgy dühít... hol vannak az emberek, akik adnak az értékekre?
2013. szept. 20. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Sehol vagy leszarnak !!!! kur vák mindenütt!!!
2013. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha ku rvák vannak mindenhol, akkor itt miért szűz mindenki még? Érdekes!! Mozdulj ki és láss!! nem csak ku rva van, van belőle sok az tény, de...
2013. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Éltem egy pár országban, de csak Magyarországon tapasztaltam azt amit leírtál. Már nem élek ott és nem is akarok, soha életeben annyi üres lelkű felszínes emberrel nem találkoztam mint Magyarországon, a legrosszabb éveim, őszinte részvétem. Mielőtt bárki próbálná megvédeni a magyar népet, nem bántásból írtam, hanem tényként.
2013. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!