Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek egy húsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek egy húsz év feletti tapasztalatlan férfival ki lehet alakítani egy normális párkapcsolatot? Nem volt zavaró a tapasztalatlansága?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem a tapasztalatlansága a baj, hanem én minden ilyen esetben sok fusztrációt, nő gyűlöletet és kisebbségi érzést tapasztaltam eddig, na az már zavaró.
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Nem a tapasztalatlanság a baj, a probléma azzal van, hogy valakinek eddig miért nem volt barátnője?

Érted, ha eddig nem volt párod annak oka van.

Az csak kamu szöveg, hogy várt az igazira, nem volt szerelmes...tudjuk, hogy ez férfiaknál nem így megy.

De az előttem szólónak is igaza van.

2014. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

első kettőnek


most ezért ... szerintetek azoknak kiknek eddig nem volta kapcsolata ezután se legyen ?


frusztráltság ... természetes bizonyos szinten ha állandóan levegőnek néznek, bármennyire is törjed magad arra sem tartanak érdemesnek, hogy elmenjenek egy randira etc.

gyűlölet : mikor felhívod a figyelmet, hogy ezt a kifogást mar 1001x halottad és o erre felháborodik, és el kezd tagadni de ugyan úgy a jövőben sem ér rá és nem azért mert csak kifogásokat keres ... na ezt gyűlölöm ... inkább legyen őszinte és akkor tudom, hogy kar törjem magam tovább és ne reménykedjek

2014. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem családi veszteség ért, és egy pár évig nem tudtam senkivel sem ismerkedni! De már rendbe tettem magam mind testileg mind lelkileg! Képes lennék egy komolyabb kapcsolatot kialakítani, bennem nincs semmilyen nő gyűlölet, szerintem nem kéne mindenért a másikat hibáztatni. Engem nem zavar a tapasztalatlanságom, nem lehet visszamenni a múltba és bepótolni a tinikort, már elfogadtam magam úgy ahogy vagyok.
2014. febr. 25. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés: Természetesen.

2. Egyáltalán nem.

2014. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, sosem volt még barátnőm

és hogy miért nem? magam miatt

elég visszahúzódó vagyok, nem igazán ismerkedem

de azok az emberek akikkel igen, mind nagyon pozitív véleménnyel vannak rólam

nincs velem semmi baj

és amit #2 írt, nem esett valami jól

csak azért mert eddig nem volt még szerencsém, nem találtam meg a hozzám illő lányt, ez után se legyen? és ez a "tudjuk hogy megy ez a fiúknál"... nem is mondok semmit

általánosítani azt bezzeg tudsz

2014. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
38%
Egyetértek az előző két válaszolóval.
2014. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, nem megy a kezdeményezés. Szorongok, hogy valamit elrontok, stb...


2#-es válaszoló, ezek szerint akkor már ne is legyen párom?

Mert a férfiaknál nem így megy, ugye.


Mert mindenki ugyanolyan.

2014. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
nem volt zavaró,hogy a 23 éves páromnak még senkije nem volt előttem (se csók,se szex),és ki tudtunk alakítani egy párkapcsolatot,amit mondjuk normálisnak is nevezhetünk,bár ez már múlt idő.Mivel az ilyen pasiknál ez az első kapcsolat,ezért elég vszínű,hogy amint ráéreznek a jóra,elkezdi érdekelni őket,hogy milyen lehet más nővel...még ha nem is mondja ki,biztos,hogy van benne ilyen gondolat.Meg sok dolgot gyerekesen csinál,nem mindig tudja,mi fér bele egy kapcsolatba és mi nem.Egy tapasztaltabb pasival azért sokkal másabb,mert ő már tanult az elcseszett szitukból (jó esetben!),és ezeket tudja kamatoztani a köv.kapcsolatában...úgy ezek merültek fel most bennem.
2014. febr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Lehet, miért ne lehetne. Az első komoly, igazi kapcsolatom 22 éves koromban volt és 3 évig voltam együtt azzal a lánnyal (ő tapasztaltabb volt nálam minden téren).
2014. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!