Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy görcsösen akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és baromira vágyom egy kapcsolatra. Nem amiatt, hogy elmondhassam magamról, "van pasim", és "menőzzek." De a csapból is a szerelem és a szex folyik, így érthető módon vágyom egy társra, mert szeretve akarok lenni... Egyszerűen már annyira vágyom rá, hogy már majdnem mindenkivel elképzelem magam! Van most egy fiú, aki tetszik és én is neki, de annyira gátlásos, hogy nehezen nyílik meg előttem... persze adok neki időt, de nem tudom a végtelenségig húzni...:( Mit tanácsoltok?! 16/L
2014. febr. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Várj türelmesen! Ne légy annyira nyomulós! :)

Ha tényleg kölcsönösen tetszetek egymásnak , akkor csak szimplán közeledj hozzá és hidd el ha sok időt töltötök együtt , hamarosan meg fog nyílni.

Szorítok! :)


F/18

2014. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
több sráccal is próbálkozhatsz egyszerre
2014. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont addig nem fog sikerülni, amíg görcsösen akarod :D A pasik is ráéreznek erre.

Ha már nem ez lesz a legfontosabb célod, akkor onnantól már majd magától jön... :)

2014. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2014. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a probléma, hogy görcsösen akarod. A te korodban ugyanígy éreztem, ugyanígy volt egy srác akibe bele voltam esve, és voltak jelei, hogy tetszem neki... aztán egyik pillanatról a másikra barátnője lett, én összezuhantam, és eldöntöttem, hogy nem leszek szerelmes ameddig nem biztos, hogy a másik is akar tőlem valamit. Nagyon szerettem volna, ha szeretnek, de úgy döntöttem nem görcsölök rajta, jön amikor jönnie kell.

18 múltam mikor eljött az ideje, azóta is együtt vagyunk, nem bántam meg :)

Ne siess, az nm baj, ha ismerkedsz, de ne kenődj el ha nem jönnek össze a dolgok. Tudod, "akit az ég neked szánt, azt még az ördög is utánad tolja talicskán" ;)

20L

2014. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!