Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy munkanélküliként nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok és 4 hónapja keresek munkát. Alakulóban lenne a dolog egy sráccal, de én amúgy is nagyon padlón vagyok, mert nem találok munkát. Így belevágnátok egy kapcsolatba?
2014. febr. 11. 20:50
 1/9 anonim válasza:

Szerintem emiatt el ne szalaszd! :) Én tuti belevágnék a helyedben! Sok sikert mindkettőhöz! ;)


29/N

2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vágnék bele, de ez az én személyiség típusom, mindenki máshogy éli meg a dolgokat. De ha egész nap parázol a helyzeted miatt,akkor arra nem való egy kapcsolat. Ha valaki meg laza, mint első válaszoló akkor lehet boldog.. no meg a pasi is.
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok min te. Azzal a különbséggel, hogy én 2 hónapja keresek munkát. Én biztos nem fogok belevágni az áhított kapcsolatba. De te vágjál bele. Nőknél nem olyan gáz a munkanélküliség.
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nőként is nagyon megalázó és kiszolgáltatott érzés.
2014. febr. 11. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Abszolút jól csinálod. Senki terhére nem akarsz lenni és igazad van.

Nem vágnék bele addig.Ki tudja mikor lesz megint munkád?

2014. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel kérdező, célra tarts:)
2014. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Hidd el, hogy nőként is nagyon megalázó és kiszolgáltatott érzés." szerintem akkor is vágj bele.
2014. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(7) Könnyű azt mondani, de aki érzéssel van a másik iránt az nem akar senki terhére lenni.
2014. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as. el is hiszem amit mondasz. Mert számomra mindennél fontosabb a pénzügyi stabilitás. Ezért nem volt még barátnőm egy napig sem. Pedig már 30 vagyok. Ez a hozzáállás nem jó. Persze valamennyire érthető. De előbb utóbb talál munkát. És kár lenne kihagyni egy lehetőséget ez miatt.
2014. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!