Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi 30 fölött érezte már...

Férfi 30 fölött érezte már úgy, hogy nem elég domináns, parancsolgatnak neki és nem tudja érvényre juttatni az akaratát, mindig az van, amit más mond?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérem adjatok tanácsot, hogy ezen felül tudjak emelkedni.
2014. márc. 15. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
minden nap ezt érzem :(A saját szabadságod ki kell harcolni.Csak az a baj hogy így ezzel olyan embereknek ártasz akik közel állnak hozzád és megbántod Őket
2014. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
..jézusom.Igen,vannak ilyen férfiak,ők azok,akiktől elválnak a feleségeik,és egyedül halnak meg.
2014. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor milyen férfi vagy?! állj a talpadra és érvényesítsd magad. te mindenre cask bólogatsz? azt nem szabad,ne csináld,ne hozz szégyent a férfiakra ;)
2014. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert úgy érzem, hogy kis ember vagyok, akit a többiek megaláznak. Ezt tették már kamaszkoromban is nem csoda hát, hogy belém ivódtak.
2014. márc. 15. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 30 felett egy férfi így érez, akkor az nem férfi :)

Tipikus GyIK-on sajnáltatom magam, mindenki hibás, csak én nem.

Ha én nőként ki tudok állni magamért, egy férfi uralta társadalomban, akkor ti mit bénáztok?

Gondolom szüzek is vagytok mellé.


16\L

2014. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te ,figyelj ide,elsőre kezd el itt a rendrakást :)) az is megteszi így elsőre ,itt ez a 16 eves kislány ,na hadd lássam hogy küldöd el,látod mit írt.
2014. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, hogy olyan a külsőm, ami ezt a fajta szerény, szolid attitűdöt kihangsúlyozza. Ezt nem te választod meg. A szüzességemet 30 éves koromban, lassan két éve vesztettem el, úgyhogy ebben azért szerencsére tévedtél.
2014. márc. 15. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

30 évesen vesztetted le? :P Hivatásossal?

Ezt a szerény attitűdöt úgy érted, hogy téged támadnak meg elsőként késő este a metrón?

2014. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, van barátnőm másfél éve. Nem egészen úgy értettem. Egyfajta olyan esetlenséget sugárzok, ami nem teszi lehetővé, hogy dominálni tudjak mások fölött. A jó arcú gyerek, akitől mindig elvehettek mindent. Ám mostanra már kezd nőni bennem a düh, a harag, a kétségbeesés, a félelem, az agresszió.
2014. márc. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!