Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan kiadókat, akikhez...

Tudtok olyan kiadókat, akikhez el lehetne juttatni a saját írású történetem? Hogyan tudnám ezt megtenni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:55
 1/8 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy milyen terjedelmű/témájú/minőségű/stílusú történeteid vannak. Kérlek részletezd ezeket..
2013. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van jó sok pénzed, akkor hajrá. Hozhatod hozzánk is. Telejesen mindegy, mi van benne, legfeljebbb kimaradunk az impresszumból. Milyen terjedelmű műről lenne szó, milyen példányszám, s mi lenne az értékesítés módja?


Látatlamban azt mondom, legalább 300 ezer legyen a zsebedben.

2013. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd bárhova. Ma már mindent szirszart kiadnak, (lásd: A szürke ötven árnyalata). Csak legyen rá pénzed.
2013. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azért egy A szürke ötven árnyalatára nem kellene azt mondani, hogy szar.. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan írnál egy három részes Bestsellert... -.-
2013. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
(egy)
2013. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

témája: fantázia,szerelem, dráma, akció

Egy youkai (természetfeletti) lányról szól, akinek megölték a családját. A lány bosszút esküszik a tettes ellen, miközben új ismerősöket szerez, akik segítenek neki ebben. Közben megismerkedik egy tengu (szárnyakkal rendelkező teremtmény, teste emberi) fiúval, akiről kiderül, hogy a gyilkos unokája. A lány nem tudja eldönteni, hogy bízzon-e benne, viszont egy érzés arra ösztönzi, hogy maga mellett kell tartania a fiút. Itt kezdődnek a kalandok, amik még sok titokra derítenek fényt az üggyel kapcsolatban.

Elég hosszú terjedelmű, viszont pénzem nincs. Tudom, hogy fognak lehurrogni, de még csak most töltöttem be a 15. életévemet.

2013. dec. 5. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved, mert az ötlet elég jó, de 15 évesen sajnos erre nem sok esélyed van. Mármint, hogy kiadják. Egyelőre örülj annak, hogy egy komplett történetet összehoztál, olvastasd el minél több emberrel és kérdezd ki a véleményüket róla :) Tanulságos szokott lenni. Én is szoktam a magam szórakoztatására rövidebb hosszabb történeteket írni, kitalálni, és annyit mondhatok, hogy nagyon jót tesz egy műnek ha hagyod "pihenni". Benned is alakul a történet, sőt még a leírt dolgok is egész más értelmet nyerhetnek valamivel később. És 15 évesen még előtted minden, és még pozitív irányban rengeteget változhatsz, ne siess el semmit, de írjál sokat és tedd el őket :) Most 20 évesen írom ezt, és a régebben írt "műveimet" visszaolvasva, azt veszem észre, hogy mennyire más szemmel láttam akkor a világot. Néha szégyellem magam, hogy ez kicsit gáz volt, amit éppen akkor leírtam, de van, hogy valami meg vicces. De először mindenképpen vidd el lehetőleg irodalomhoz értő ismerőseidhez, hogy ők mit szólnak hozzá. Lehet, hogy így fogsz belebotlani egy kiadóba. Sok sikert!
2013. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! :)
2013. dec. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!