Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számotokra is felháborító,...

Számotokra is felháborító, hogy a szülészeten a csecsemősök parancsolgatnak, hogy szoptassanak az anyukák, pelenkázzanak, a babákat tartsák maguk mellett?

Figyelt kérdés

Mégha azt is kértem ,hogy pihenni akarok hozták a kisfiamat ,ha sírt ,hogy szoptassam meg .

Szerintem az anyukák érdekében lehetőséget kellene adni pihenésre,otthon már úgyis egyedül kell mindent csinálni.


2013. okt. 1. 10:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Ahol én szültem, ott rooming in volt, tehát eleve velem volt non stop a baba. Senki nem parancsolgatott, elláttam a baba szükségleteit, amikor kellett.

Amúgy szerintem a kórházban lehetetlenség pihenni, mert állandóan ki-be jönnek vagy ezért, vagy azért, szóval én alig vártam mindháromszor, hogy végre haza mehessünk PIHENNI. :)

2013. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Számomra nem.De mindenki más.Én szülés után nem "adtam ki",őket a kezem közül.
2013. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
A kórház a szüléshez kell. Onnantól, hogy megszületett a gyereked, a te gondod. Nem szállodában vagy, ahol gyerekfelügyeletre le lehet adni a gyereket, ha a mama éppen pihenni akar.
2013. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
muszáj megszoptatni ha éhes, a babát nem érdekli, hogy pihenni akarsz e. az anya közelsége pedig nyugtatólag hat a babára, ezért kell magad mellett tartsd.
2013. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem is a parancsolgatás része zavart (nem mindegyik nővérke volt bunkó), hanem ez a baba-mama barát baromság. Az a nagy helyzet, hogy szülés után a legtöbb mamának nyugira, pihenésre lenne szüksége, hogy regenerálódjanak. Ehelyett, már szinte csak nekik kell a babával lenni. Ne értsd félre, én is nagyon örültem, amikor meglett a babám, és én is úgy éreztem, ő az enyém, nekem kell róla gondoskodni. De, a pihenés jó lett volna. Nem lepasszolni akarnám a gyereket, csak pihenni.
2013. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Ahol én szültem, 3 óránként hozták be a kicsiket szoptatni, és ha látogatód jött, nem adták neked oda a gyereket, hanem ők fogták és nézhették vagy 2 percig. Volt olyan szoba ahol egész nap veled lehetett a kicsi de az napi 10 ezer ft-ba került! Parancsolgatás, bunkózás, flegmázás ott is volt, de nem minden nővér részéről!
2013. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, a te dolgod gondoskodni a saját gyerekedrol. Otthon mit csinálsz majd vele?
2013. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

Milyen anya lesz belőled te jó ég???


Felháborít amiért a gyermeked éhes és hozzák, hogy etesd meg, ezzel megzavarják a pihenésed???

Miért, azt vártad, hogy adjanak neki tápszert???

Szégyelld magad!!!!

2013. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Mégis, mit csináljanak egy éhes csecsemővel? Rajtad kívül más nem tudja megszoptatni.
2013. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, hogy első sorban csak az etetésre gondolt ez a szerencsétlen, akinek a fejét letéptétek. nyilván etetni, csak ő tudja.

Anyukám mesélte, hogy életének legboldogabb napjai voltak, amikor szült, és a kórházban volt. Egész nap pihent, 2 óránként hozták neki a gyereket, frissen, illatosan, tisztán, ő meg megetette, és utána pihent. Így aztán boldogan, kipihenten, és újult erővel tért haza. Na, akkor ez akkora bűn?!

2013. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!