Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baja velem?

Mi lehet a baja velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért ilyen egy fiú osztálytársam. Semmi barátság ninvs köztünk, és nem ia veszekedtem vele ae!miről, de amióta egy osztalyba kerültünk nagyon undok velem. Akármit csinálok, mindenbe beleköt. A múltkor is mosolyogva integettem a barátnőmnek a suli előtt, mert ő más fele kell menjen, mint én, de csak pár lépésnyire voltam tőle, és máris bekerült ő a képbe, és csúfolódott velem ezzel. Sokszor már fel sem veszem amit csinál, de mégis bánt. Facebookon pedig kérdzget, hogy mi a házi ebből vagy abból.

Már meggondoltam, hogy egyszer megmindom neki a magamét, hogy szálljon le végre rólam a csúfolódásival és, higy mondja meg, hogy mi a baja, de akkor még jobban megutálna, pedig és soha nem ártottam neki. 13\L (ez már 11 éves korom óta folyik)


2014. márc. 15. 19:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, csak telóról vagyok.
2014. márc. 15. 19:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki !
2014. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, pont én tetszenék neki, mikor az osztályban vannak sokkal szebb, viccesebb lányok. Én csak egy szürke egér vagyok, akit lehet szivatni. Semmi több.
2014. márc. 15. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan a szürke egereket szeretik, mert azt könnyebb megtartani.
2014. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy „könnyebb megtartani" ?
2014. márc. 15. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy a szép csajokat könnyebben elcsábítják a pasitól. A kevésbé szépeket meg nem akarják elcsábítani.
2014. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nem biztos,hogy csak azért kell egy kevésbé szép lány egy fiúnak,pl: lehet azért kell mert sokkal jobb a természete vagy szimpatikusabb stb.
2014. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmmel viszont jól ki jön, és neki azt mondta, hogy engem milyen jó szivatni. Mindig csúfot űz belőlem, és valamiért amikor mososlygok, vagy nevetek (elég gyakran szoktam) mindig kicsúfol.
2014. márc. 15. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Az csak előny egy fiúnak, ha lehet a csajt "szívatni".
2014. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki, és biztos cuki vagy, amikor kiakadsz.:)
2014. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!