Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny rám osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny rám osztálytársam vagy mi a baja velem?

Figyelt kérdés
Hát fiú osztályba járok..Van egy gyerek akinek csak arra kellenek a lányok..Elég sokszor nyomult rám a barátnője mellett..Mostanában megint rám szállt,hogy miért nem találkozok vele suli után mert akar valamit kérdezni..Mondtam,hogy pl azért mert év elején eljátszotta a bizalmam avval,hogy elhívott,hogy találkozzunk,el se jött de még nem is Szólt,hogy Bocsi nem tudok jönni vagy valami..Erre hozzám vágta,hogy nem is ismerem akkor miért nem találkozok vele miért nem beszélek vele stb..Azóta folyamatosan stíröl..Beszologat,ma megkaptam azt is,hogy miért xy mellé ülök,mert,hogy egész évben mindig csak mellette ültem(ami nem igaz) meg stb..Rákérdezett másik osztálytársam,hogy zavarja azt mondta ,hogy őt igen...Hiába próbálok barmit is megmagyarázni neki,hogy értse meg..Nem fogja..Csak rám van szállva eléggé és a tanárok meg osztálytársaim is szóvá tették ezt..Ha rákérdezek miért nem száll le rólam,ugyse fogja megmondani..Próbálok rajta átnézni de a haverjai is rámszálltak...
2014. márc. 10. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj igazgatónak/szülőnek, ha meg még komolyabb lesz, akkor rendőrség. Ez minősülhet zaklatásnak.
2014. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem durvákat szologat be csak zavar..
2014. márc. 10. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
petőfi? :D
2014. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!