Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány flegmán bunkón...

Ha egy lány flegmán bunkón viselkedik velem azt nekem férfiként szabad viszonozni?

Figyelt kérdés
Sajnos tudja hogy nagyon odavagyok érte és ki használja...

2014. márc. 16. 09:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Nem csak, hogy szabad, de muszáj is! Ne veszítsd el a méltóságod :)
2014. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Én mindenkivel úgy viselkedem, ahogy az illető hozzám viszonyul, legyen lány vagy fiú, idős vagy fiatal. Javaslom Neked is ennek elsajátítását.

Ebben az esetben azt csináld amit jónak látsz. Mert hiába mondaná bárki, hogy ne foglalkozz vele, nem éri meg ez a lány a rajongásodat, úgysem lesz belőle kapcsolat, keress egy normális csajt, stb. Bár jómagam ezeket tanácsolnám, de tapasztalatból tudom, hogy nem fogadnád meg :)

Ez a lány egy jó kis "edzés" lesz számodra, hogy miután elmúlik a rózsaszín köd, jóval tisztábban lásd a helyzetet, és legközelebb ne olyannal kezdj, aki lenéz vagy semmibe vesz téged.

2014. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Simán ,utálom ha egy lány flegma.
2014. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Az emancipáció jegyében.
2014. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Idióta tini-csitriként én is eljátszottam ezt egy fiúval. Szótlanul tűrte az összes sértésem, bárhogyan aláztam, sohasem szűnt meg kedvesnek lenni felém. Egy idő után egyszerűen nem tudtam ezt hová tenni. Nem értettem, hogy ennyi sz*r után, amit rázúdítottam, hogyan nem tört meg és küldött el a halál falába legalább egyszer...

Aztán leesett a tantusz.

Soha senki sem szeretett azóta úgy, ahogyan akkor ő szeretett engem.

Ez a lányka is bánni fogja élete végéig, vagy még azután is, hogy így viselkedik.

2014. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azóta összeházasodtunk, és boldogan élünk, amig akarunk. Előző voltam :)
2014. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes lesüllyedned az ő szintjére,tehát kár bunkónak lenned,azzal is csak magadat járatod le.Ahogy pitizned is felesleges,mert csak megalázkodsz.A jó megoldás,ha cseszel rá nagy ívben.Persze ez egy darabig még nem fog menni,meg nyilván nem könnyű,de a magad érdekében muszáj lesz levegőnek nézned.
2014. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én nem akarok vele bunkó lenni inkább a könyörgést választanám azt is tudja hogy elég kitartó vagyok...
2014. márc. 22. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Könyörgéssel mégis mit akarsz elérni?
2014. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak azt tudod vele elérni, hogy mégjobban flegmázni fog
2014. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!