Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért viselkedik így a lány?

Mért viselkedik így a lány?

Figyelt kérdés
Van pasija és tudja, hogy nekem nincs csajom. Mégis keresi a társaságomat, próbál kapcsolatba kerülni velem, beszélgetéseket kezdeményezni. Facebookon pedig boldognak tűnik a párkapcsolatában. Csak szórakozik velem vagy megkedvelt?
2014. márc. 4. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hajtja a kalandvágy, de semmi komoly szándéka nincs. Csak önmaga szórakoztatására csinálj, és mert jólesik a kis önbizalmának, ha azt látja hogy tetszik neked. A csajok ilyenek barátom.
2014. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es lehet nem ez az oka
2014. márc. 4. 11:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor csak áltasd magad nyugodtan, hogy biztosan szerelmes beléd, és hogy majd elhagyja a pasiját érted. Tőlem aztán nyugodtan képzelődj, nem nekem fog fájni, hanem neked.
2014. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy a pasijának, hogy engem választ. Te 80% csak egy megkeseredett válaszoló vagy, ezért nem adok a véleményedre.
2014. márc. 4. 12:05
 5/18 anonim válasza:

Az első kommentelőnek üzenem, nem kell általánosítani, nem mindenki ilyen. Arról nem is beszélve, hány pasi csinálja ugyan ezt, amit ez a csaj.


A lány szerintem szimplán csak játszik veled, vannak ilyenek, de még egyszer kiemelném, nem mindenki ilyen. Szerintem hagyd a fenébe, és ne foglalkozz vele többet, nem éri meg, főleg ha barátja van.

2014. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem csak játszadozik. Attól, hogy keresi a társaságod,+nincs egyértelmű jele annak, hogy nyomulna, akkor lehet, hogy szimplán csak barátként tekint rád. Az első válaszolóval félig egyetértek, félig nem. Szerintem sem fogja otthagyni a pasiját, főleg, ha boldog párkapcsolatuk van. Ha esetleg összevesznek, és hozzád rohan, lehet összejöttök, de annak is megvan az esélye, hogy pár napig ápolod a lelkét, aztán visszamegy a másik fiúhoz. Most én nem tudom, miért kezdtem el erről beszélni, mert alig van köze a kérdésedhez, csak úgy eszembe jutott.
2014. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én is sokat beszélgetek a férfibarátaimmal,de ennyi,itt ki is merül,nem kérdezek túl személyes intim dolgokat,amiről félreérthetné biztos akarok valamit.Vagy adta jelét azon kívül hogy szívesen beszélget veled?
2014. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bókolgat, beszélgetéseket kezdeményez, flörtöl...
2014. márc. 4. 14:21
 9/18 anonim válasza:

7.vagyok.

Ha flörtöl,de semmi jelét nem adja komolyabbnak:

1,csak jó szórakozás vagy,tudod a nők szeretik,ha sok férfi epekedik utána

2,lehet nem jó neki a kapcsolata s te leszel az új prédája.


Mondjuk én nem szoktam flörtölni,csak akivel akarok is valamit.

2014. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Majd megfigyelem hogy viselkedik, ha nem foglalkozok vele annyit, nem keresem, stb.
2014. márc. 4. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!