Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire szeretheti a párját az a lány, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb baráti kör, köztük 3 fiú. Találtak mindhárman barátnőt, az egyiket nagyon jól is ismerem, osztálytársam. Így ők is csatlakoztak a baráti körhöz.

Ez a lány nekem nagyon fura. Legalábbis azok alapján amit látok.

Elmennek egy szórakozóhelyre, és a lány legtöbbször nem a barátjával táncol,hanem annak a haverjával.Többször is láttam őket hülyülni,miközben állt mellettük a párja.

Készül egy csoportkép, a 3 párról,s ez a lány meg teljesen a másik fiú felé hajtja a fejét s oda húz. Ez kb a 4. ilyen képen így volt.

Most meg láttam, hogy az egyik lányt(aki barátnője az egyik fiúnak)ez az osztálytársam és egy másik lány azzal szívatja, hogy küldözgetik az olyan képeket neki, amin ők ketten ölelgetik és másznak rá a barátjára.(vagyis az osztálytársam és egy másik lány)

Meg egy másik kép, amin áll ez a lány,akit szívatnak, a barátjával s az osztálytársam meg a fiú másik felére, s ölelgeti.

Nem tudom, de nekem ez annyira fura. Ti hogy látjátok ezt?

Ha nekem van barátom nem jutna eszembe más fiút ölelgetni, és inkább mindig más felé húzni, ha egyszer mellettem van Ő. Inkább azt mutatnám ki jobban,hogy mi ketten egy pár vagyunk, nem másznék senki másra.

Ti mit gondoltok erről?


2014. jan. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Na jó, én elvesztettem a fonalat de biztos igazad van.
2014. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne törődj ezzel, sajnos vannak ilyen emberek, de neked ezen nem érdemes felidegesítened magad. Az a srác is megérdemli, hogy ilyen barátnője van, ha ez a dolog őt egyáltalán nem zavarja. Egyébként én csak annyit gondolok, hogy ezek a gyerekek divatból járnak egymással, ráadásul nagyon éretlenek is.

2014. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát... a fiú, akivel az osztálytársam van már 23 éves, mi pedig 17.

Nem idegesítem magam rajta, csak érdekelt a ti véleményetek,hogy nektek ez beleférne a kapcsolatba?

2014. jan. 4. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beleférne egy kapcsolatba, feltéve, hogy az is OK, hogy közben más lányokat kúrogatok.
2014. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én az elejét értettem, nekem ezzel nem nagyon lenne bajom, kissé zavarna, de elfogadnám

az a szivatós izé pedig tényleg durva, bár nem értettem sok mindent belőle, de én már rég szakitottam volna a csajjal

2014. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!