Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan jellemeznéd a...

Te hogyan jellemeznéd a magyar embereket?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan és milyennek látja a honfitársait.

Pozitív, negatív jelzők is jöhetnek.


Annyit kérnék, hogy a nemeteket és a korotokat is írjátok le.



2014. márc. 16. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem vidámak, jóindulatúak, kedvesek. Valahol félúton vagyunk most az afrikaiak (nagyon vidámak, optimisták) és a nyugatiak (gőgösek, durcásak, irígyek, pesszimisták) között, de sajnos egyre inkább feléjük hajlunk. Vegyünk már példát az afrikaiakról, akik a nyomorban is mindig nevetnek, boldogok és a legkisebb dolgoknak is tudnak örülni! Velem általában kedvesek az idegenek, bármerre megyek és mindig segítenek is, nem tudom ez miért lehet, én még nem éreztem semmi negatívumot. 43N
2014. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Befolyásolható, csodaváró, múltban élő, irigy, rosszindulatú és tohonya birkák.


Nem tudnak távolságot tartani semmiben. Folyton mindenbe beleszólnak - ha van közük hozzá, ha nem. Olyanok, mint a nyelvük: elölhangsúlyosak: nagy dérrel-dúrral belevágnak valamibe, aztán hamar ellövik a puskaport. Nincs kitartásuk, nem tudnak tervezni, sem beosztani.


A tehetséget eltapossák, lehetőséget nem adnak másnak. Ha valaki különb náluk vagy más bármiben is, azt addig ütik-verik, amíg vagy bele nem hal, vagy el nem menekül, vagy be nem passzírozódik közéjük.


Szeretik magukat okosnak képzelni, pedig semmivel sem különbek másoknál. A jó memóriát mindjárt tehetségnek és magas IQ-nak állítják be, peidg az csak az előzőek része.


Szeretik magukat családcentrikusnak képzelni, pedig nincs még egy olyan európai ország, ahol ennyi traumatizált, súlyos érzelmi problémákkal küszködő ember volna, mint nálunk.


Zabálás, hízás, otthon ülés, barátok nélküli élet, változásképtelenség, betojiság, cselekvőképtelenség.


Ha van bennük, ami jó, az (ha van), a kitartás és az anyanyelv szeretete.


Ps: ma csoda történt. Külföldön élek - mert a csodálatos rezsiharcosaink sajna nem tudtak két nagyon magasan képzett, okos embernek munkád adni, semmilyen munkát! - ránk köszönt, nagyon-nagyon kedvesen egy honfitárs. Udvarias volt, kedves, mosolygós. Nem akart tapadni, nem akart semmit, csak egy jó szót, magyarul. Nagyapa-apa-unoka. El sem hiszem, hogy ilyen magyar is létezik, ha nem látom.


Nekem ez a véleményem. És a fenti lista alól tisztelet a kivételnek.

2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!