Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire érett viselkedés?

Ez mennyire érett viselkedés?

Figyelt kérdés

Szóval. Nagyon sokat tudok hülyülni de van egy komoly oldalam. egész máshogy látom az életet mint a barátaim,nekem pl teljesen természetes hogy segítek nekik és nem várok semmit cserébe. kicsit megedződtem,mert a volt legjobb barátnőm 6,5 évig kihasznált,arra kellettem neki hogy ne unatkozzon,és nem szeretett igazán. ezt ő mondta. én a testvéremként szerettem. elhordott mindennek,de kiálltam. kibírtam. már csitultak a dolgok,de egy ilyen semleges kapcsolat alakult ki köztünk. szia-szia és ennyi. épp emiatt megtanultam megbecsülni a barátaimat,kiállok értük és ahogy csak tudok segítek nekik.szerintem az élet egyik legfontosabb része hogy társaink legyenek. nem akarok kapcsolatot,de azért jól esne ha tetszenék fiúknak,főleg Neki. tudom és ismerem az összes hibámat, és néha már korrigálni is tudom azokat. mások számára bonyolult lélek és emberkérdésekre nekem egyértelmű válaszaim vannak. azok az emberek akiknek már segítettem,azt mondják okos vagy bölcs vagyok. de nekem ez természetes.

mennyire érett ez a viselkedés? persze ezekkel párhuzamosan van egy hülye oldalam,bármikor képes lennék beégetni magamat vagy mást, bármit viccessé tudok tenni és sokat nevetünk. hány évesnek gondoltok? vagy milyennek?



2014. márc. 17. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh, ez nem feltétlenül korfüggő! Az hogy meg van egy hülye oldalad;még jó hogy van, különben túl unalmas, komoly lennél! Sztem pont jó személyiség!!!!! ;)
2014. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb 14-nek
2014. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érettebb vagy a korodnál, de aki valóban bölcs, annak nincs szüksége arra, hogy egy ilyen kérdést kiírjon.
2014. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!