Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány szülő hogy nem képes...

Néhány szülő hogy nem képes megnevelni a gyerekét, az illemre?

Figyelt kérdés

A lakóhelyemhez közeli szupermarket-be járok vásárolni évek óta, ma egy neveletlen lány aki 10-12éves lehetett, az anyja mellett képes volt pusmogni a hátam mögött, hogy a fiúnak vasfogai vannak látod? Egyébként az alsó fogsorom végig ezüst koronás pusztán azért mert gyerekkoromban is tetszettek, és megfogadtam ha már lesz munkám, akkor megcsináltatom ilyenre őket

Eddig sose beszélt ki senki, mert gondolom valamire való emberben van annyi visszafogottság hogy nem teszi szóvá

23/F


2014. márc. 18. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

a mai világban a 10-16 éves korosztály 75%-a bunkó

oka: a szülők időhiánya és a nagy sietés mindeniknek mindenhova

2014. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
sok alkalmatlan szűlő van manapaság !F/27
2014. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hannibal106 ***** válasza:
95%
Egyetértek az előttem szólókkal, neked meg nem kéne vasfogakat csináltatnod ha nem bírod a kritikát, akár egy 12 évestől is akinek minden joga megvan arra hogy bármit mondjon vagy kérdezzen korából adódóan.
2014. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nézd, azért ez egy elég feltűnő jelenség. Egy 10 éves gyerek meg persze, hogy rácsodálkozik, és szerintem megsérteni sem akart.


Amúgy meg, ha valaki ilyen módon változtatja meg a külsejét, az számíthat ennél rosszabb inzultusra is.

Például egyik barátnőm még jó 10 éve leborotváltatta a fejét. Utána már alig várta, hogy visszanőjön a haja, mert nem bírta a beszólásokat, volt, hogy meg akarták verni ezért.

Ha valaki ilyen dologra szánja el magát, nagyon magabiztosnak kell lennie és nem kéne, hogy zavarja egy gyerek kíváncsisága.

2014. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem ám megharagszol egy 12 éves gyerekre.
2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha ezüstkoronákat rakattál a fogaidra, akkor a mi a probléma ha úgy kezelnek, mint egy bazári majmot.

Én is jót nevetnék rajtad, csak nem halkan.

Az a szülő aki meg nem foglalkozik a gyerekével annak nem ideje nincs, hanem kedve.


25\l

2014. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-os

Mindenki azt gondol a másikról amit akar, csak a tanultabb műveltebb ember nem ad hangota gondolatának. és attól hogy Neked ilyen a megnyilvánulásod attól még lesz*rom

Nem tudom hogy gondoltad ezt, talán másoknak kéne megfelelni?

Attól hogy egy gyereket nem képesek tanítani a jó modorra, az nem elég szégyen

Nem utolsó sorban benned is találna az ember kifogásolni valót

2014. márc. 18. 19:58
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

A lány gyerekek amúgy is ilyen "túl őszinték" ezt később se nagyon heverik ki, köszönhetően lány mivoltuknak, mivel bármit megtehetnek jóformán, addig, amíg fiatalok, és "szépek"

Szatyor korukban muszáj lesz majd alkalmazkodni...

2014. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy hány éves egy gyerek ha beszólt, akkor beszólt vissza kell rá vicsorogni, vagy beszólni.
2014. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek megfelelni, de nem is kell ganxta niggának képzelned magad.


"A lány gyerekek amúgy is ilyen "túl őszinték""

Én volt, hogy hangosan elkezdtem nevetni valami majmon, aki épp nagyon macsónak képzelte magát.

Ilyen az élet...

2014. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!