Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek volt igaza szerintetek...

Kinek volt igaza szerintetek a kérdésben? A kérdezőnek vagy annak akivel a kérdező összebalhézott?

2014. márc. 18. 20:28
 1/7 reptoid ***** válasza:
100%

Igaza?


Amúgy a válaszoló volt a kötekedő. Fogalmam sincs, mi a szappanorpera definíciója, nem tudom igaza van-e a válaszolónak, őszintén szólva nem is érdekel, de azért az emberek nagy része a szappanopera szó hallatán a brazil szappanoperákra asszociál. Nyilván a válaszoló egymindenkinél mindent jobban tudó okostojás volt, ezért felhúzta magát azon, hogy a kérdező számára nem megfelelő választ adott. Teljesen feleslegesen, de ha neki ezen van kedve rugózni, hát tegye. Pedig a kérdező a pontosító kommentje végére még smileyt is tett, hogy jelezze, nincs gond a válasszal, simán csak másra gondolt. A helyében már akkor ignoráltam volna a kötekedőt, de hát felült a provokációnak...

2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő hülye és fogadok te valamelyik vagy
2014. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első tökéletesen kifejtette, amit gondolok, úgyhogy csak röviden: a válaszolóval elég nagy gondok lehetnek, nincs igaza.

Melyik vagy?

2014. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a kérdező voltam még ezer éve.
2014. márc. 19. 17:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár így visszaolvasva amiket írtam, elég bolond vagyok én is :)
2014. márc. 19. 18:49
 6/7 Angelik@ ***** válasza:

Most végre revansot vettél ennyi év után?!:D

Szerintem sem szabadna ilyen piti dolgokon vitázni. Brazil vagy sem, a szappanoperák valóban rém unalmasak és szerintem 1-2 adás után agyhalott lennék ha végig kellene néznem.

Valaki említette a Barátok közt sorozatot is, az is ide tartozna? Fogalmam sincs, de most csak ilyen szutykot nyomnak minden csatornán és az emberek még örülnek is neki.:(

Na de most jól elkalandoztam...

Szóval neked adok igazat én is a kérdésre válaszolva.

2014. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 David82 ***** válasza:

Egyiknek sem. Hülye mind a kettő. :)

De talán a srácnak, mert magasabb értelmi képességgel rendelkezik.

2014. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!