Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek átlagosan nézve...

Hogy legyek átlagosan nézve inkább nyugodt, jó alvó?

Figyelt kérdés

Ha lusta vagyok, mint a sz@r /bár szerintem ez nem ilyen egyszerű/; félek minden kudarctól, sikertelenségtől, a legapróbbtól is; rossz dolgokat szoktam meg, rossz beidegződéseim vannak nagyon régóta; nem szeret hozzám fizikailag közel lévő személy, sőt; nem tudok őszintén viselkedni /pl. szeretet, szimpátia kifejezése esetleg/; magamat általában véve nem szeretem /többek között ha pl. mással kommunikálok, hozzá képest magamat semminek, vagy rosszabbnak érzem/... 30-hoz közelebb vagyok, mint 20-hoz, fiú vagyok /nem tudnám azt írni, hogy férfi/.

Szeretek egy csapatsportot, de már több mint 10 éve nem tudok igazán felszabadulni abban sem /évente kb. 1-szer van ilyen, hogy mégis/. Pszichiáterhez jártam egy időben hetente, aztán feleslegesnek éreztem, de gyógyszerfelíráskor be szoktam menni hozzá. Több év után nem rég kezdtem el az antidepresszánst elhagyni, fokozatosan csökkentve az adagot. Alváshoz nyugtatónak is használható gyógyszert veszek be, ha úgy érzem, kell. Voltak időszakok, hogy egyáltalán nem vettem be több napig. Most nem az az időszak van. Olvastam több könyvet is, ami a stresszcsökkentésről, helyesnek vélt gondolkodásmódról, életmódról szólt. Célom van, érte nem teszek eleget. Van, aki szerint ez csak lustaság. Én nem tudom ezt csak ennyivel megmagyarázni. A cél egyébként jó, szerintem nem azt kell megváltoztatni.

Ki mit tud erre mondani.



2014. márc. 19. 03:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A sport az jó megoldás, de a csapatsport...ha nincs benne sikerélményed, az nem tesz jót, de nagyon a szellemnek.

Változtass más sportra, amiben örömet lelsz.

A gyógyszereket meg hagyd a fenébe, azt szedjék az orvosok, meg a gyógyszergyártók, ha már annyira istenítik őket(vajon miért?)

2014. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!