Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez hogy ilyen...

Vistakri kérdése:

Miért van ez hogy ilyen gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. ma láttam egy balesetet a széll kálmánom. Nem történt egy zúzódáson kívül semmmi. Egy idős asszony volt egy beteg kislánnyal(kb 8-10 éves) és úgy meghatott hogy a szegény lány ott rohangált a nagymamája köröl és nyöszörgött hosszan fájdalmasan én odamentem segíteni és komolyan úgy felkavart nem vagyok jól de sírni nem sírok felmerült bennem hogy a nagyim aki mindig mindenhol elesik ő a legkedvesebb nekem itt a világon és ilyenkor mindig eszembe jut hogy BÁRMIKOR Ő IS MEGHALHAT! A sok hülye ember meg ott fog ugrálni körülötte és nem értik hogy nekem mekkora fájdalom rosszul vagyok kérlek segítsetek hogy tudnám a lelkem erősíteni már sok mindent láttam de ettől a lelkem csak gyöngébb lett úgyérzem:(

2014. márc. 17. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy megpróbáltál segíteni! Amit tettél az derék dolog volt! Az nem baj ha vannak benned érzések, és fiúként sírva fakadni sem ciki. Sajnos én is voltam hozzád hasonló helyzetekben és bár felnőtt vagyok, nagyon nehéz volt túl tenni magamat a látottakon.
2014. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy manapság senki sem meri felvállalni az érzéseit, mert az a ciki...

Holott pont ezt kellene tanítani az iskolában, hogy igenis azok az erősek, akik tudnak érezni, és nem azok, akik szemetek, lelketlenek, játsszák a "keményfiút/kislányt"

2014. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, ne tegyél szemrehányást magadnak! Tudom, nehéz megemészteni egy ilyen látványt, de nálad magukat erősebbnek mondó emberek is reagálnak így.

Szerintem, ha vallásos vagy, keress meg egy jó papot, és gyónj meg neki. Egy igazán jó pap akkor is segít a lelkiismereteddel elszámolni, ha nem vagy vallásos. (Néha még jobb is, mint egy pszichológus.)

Ha meg erősödni szeretnél, kezdj el sportolni. A sport nemcsak testben, de lélekben is megedz. Sok sikert és kitartást hozzá!

2015. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!