Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illik ilyet csinálnia egy...

Illik ilyet csinálnia egy apának? Milyen példát mutat?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja felvettem ismerősnek X. szomszédunkat. Elvált, van neki 2 gyereke. Azt vettem észre egy idő után, hogy nagyon fiatal nőknek a kirívó, volt amelyiknek a fehérneműs képét is likeolta. Legutóbb nudista videót osztott meg stb... Nekem ezzel semmi problémám nincs, de a gyerekei is látják, mert az ismerősei. És még nagyon fiatalok... Milyen apa az ilyen?
2014. márc. 21. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják pedofil, és lámpavassal kéne jutalmazni az ilyet.
2014. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy figyelmetlen vagy rossz és nem törődik a gyerekekkel.
2014. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el a 2 gyereke, ha internet elé van rakva, akkor több gusztustalanságot látott már, mint az apjuk.
2014. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1! Mitöl lenne pedofil? Tudod egyáltalán a szo jelentését?
2014. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pedofil = nem 30-40 fölötti ronda nőkre izgul. illetve több mint 5év korkülönbség. mindenki tudja. beteges, hogy a férfiak a fiatal, szép nőket kedvelik.


én nem látok benne semmi kivetnivalót. a lánya úgyis 10 évesen fogja elveszíteni, a fia meg ugyanilyen lesz,csak korábban kezdi és 3 nővel egyszerre.

2014. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kettő lehetőség van.

Az egyik az az, hogy valóban egy perverz dög, és a gyerekeit sajnálom, a másik pedig az, hogy időnként olyan dolgokat látok a saját!!! profilomon amit még életemben nem láttam.

A facebook alattomos, olyan dolgokat oszt meg a nevedben amikről neked fogalmad sincs, de rossz fényt vet rád, ezért nagyon vigyázni kell, hogy mit hiszel el..

2014. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!