Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a kérdező...

Miért van az, hogy a kérdező csak a neki tetsző válaszokra reagál?

Figyelt kérdés
Sokan feltesznek egy kérdést, mintha csak megerősítést várnának, aki hasonlót válaszol, azzal egyet értenek, más válaszokat teljesen ignorálnak. Így benne maradna ugyanabban a problémakörben, nem?
2014. márc. 22. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
de, egyetértek.. bár amiket én kérdeztem, a legtöbbbre reagáltam.. amúgy sok ilyen ember van itt.
2014. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig reagálok a nekem nem tetszőekre is. Olyankor nem túl szép dolgokat írok, és többnyire piros kezet is adok.

Ez többnyire az Ezoterika témakörben népszerű, ahol ha azt írom hogy nem fognak leinváziózni minket a reptoidok, poloskoidok meg lumbulábiak, vagy amit látott az nem az Érmelléki Kuglófember volt, akkor egyből lepontoznak. Egyszerűbb rájuk hagyni.

2014. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
nem értem az okát én sem, ezért a provokatív kérdésekre, vagy az olyanokra, amikben előre látom, hogy meddő vita lenne a kérdező meggyőzése, inkább nem is válaszolok, mert felesleges, csak felidegesítem magam más butaságán.(néha úgy jön ki, hogy ő akar másokat oktatni..)
2014. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!