Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha állandóan...

Mit lehet tenni, ha állandóan belémkötnek?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem csak belém, hanem mindenkibe. Csak hogy ez engem baromira zavar. Három 6.-os gyerekről van szó, akiknek hatalmas az arcuk. Még év elején, megütötték egy lány osztálytársamat minden ok nélkül, én meg erre őket. 5 perc nem tellt bele, és már meg akart verni az apja. Szóval mi a megoldás? Mert én már nem tudom mit kellene tenni. Nem hogy szép szó, semmilyen szó nem számít. Mintha csak a verésből értenének. De csak egy pofonért olyan balhét vágott az apja, hogy inkább nem akarom mégegyszer.


Előre is köszönöm.


2014. márc. 24. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem említeni, hogy 8.-os vagyok.
2014. márc. 24. 19:19
 2/6 anonim válasza:
Tudom hogy rossz érzés és szerintem te sajnos nem tudsz mást tenni csak megpróbálni elengedni magad mellet amit mondanak meg amit tesznek bármennyire is nehéz.Ha azt látják hogy a véleményük hidegenhagy remélhetőleg békén hagynak.Az erőszak viszont nem megoldás! Kitartás. :)
2014. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj az Osztályfőnöküknek.
2014. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze. Nehogymár 6.-os gyerekek terrorizáljanak akárkit. Nem kell feltétlen megverni őket, elég ha látják hogy kiálltok egymásért. Gondolom másoknak is tele lehet már a tökük velük, álljatok össze néhányan, ha látjátok hogy balhéznak valakivel odamentek, ha beszólnak valakinek megvéditek, ha 6-7-en odaálltok eléjük meglátjátok úgy beszarnak ezek a "kemény" gyerekek hogy egyből kissebbre veszik az arcukat.
2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy az osztályfőnökük egyenesen engem hordott le, hogy mit képzelek, hogy beleavatkozok a dolgaikba. Erre csak annyit mondtam, hogy ha nekik joguk van az én életembe, akkor nekem is van ebbe beleszólni.


Az elengedés, és a türelem az nem rossz ötlet, csak sajnos ezek után nem tudok normálisan állni a dolgokhoz.


Lehet, hogy az lesz, hogy összefogunk, aztán hátha egy kicsit összeszedik magukat.


Mégegyszer köszönöm

2014. márc. 24. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek+ többen szóljatok az OF-nek.
2014. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!