Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan alljak le a feltekenyke...

Hogyan alljak le a feltekenykedessel?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok. Az osztalyban van kb 8 olyan lany, akikre mindig feltekeny vagyok, es ezert gyulolkodok, rosszakat mondok/gondolok roluk. Nem vagyok kulonosebben joban veluk. Mindig az jut eszembe, hogy szepek, okosak, vekonyak, es minden fiunak tetsszenek. Ez az onbizalmambol nagyon sokat elvesz. Es hiaba vagyok mindenkivel jofej, mosolygok csomot, nevetek, viccelodok, a fiuk mindig hozzajuk mennek oda. (ne ugy vegyetek, hogy kover, buta, csunya vagyok, de hozzajuk kepest olyannak erzem magam)

Nem tudom ez igy mennyire ertheto megfogalmazas, remelem azert ertitek.



2014. márc. 24. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ehhez meg hozza jon, hogy van egy fiu, aki tetszik nekem, es tok jol elvagyunk, ha nincsenek ott, de megis mindig oket (vagy kozuluk eppen egyet) valasztja, ha ott vannak.
2014. márc. 24. 12:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez inkább irigység.

Mondjuk olvasd el Fromm: A szeretet művészete c. könyvet, ha nem túl nehéz.

2014. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 septempunctata válasza:
Ismerő érzés. Én is emmen a cipőben járok. De a legegyszerűbb az hogy semmibe veszed a lányokat/lányt. Én úgy vagyok vele hogy most neki jó, de később nekem lesz az. Éreztesd azt hogy neked ez így jó, és nincs szükséged senikire és semmire, ahhoz elérhess bármit is. Aki pedig nem foglalkozik veled csak a ''csinosakkal'' az nem érdemel meg téged.
2014. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!