Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel most jöttem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel most jöttem össze pár hete. A lány elég vad, és engem túl komolynak, unalmasnak tart szerintem, de azt mondja velem akar lenni. Mit tegyek hogy ne tűnjek gyerekesnek, de ne tűnjek unalmasnak se?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 23:10
 1/4 A kérdező kommentje:
20 F
2011. jún. 15. 23:11
 2/4 anonim válasza:
hogy érted hogy vad? ő mondta, hogy unalmas vagy, vagy csak te gondolod ezt? ha veled akar lenni, akkor nem hiszem hogy vmi nem tetszik neki. ha meg mégsem így van, akkor meg elmondja. mondd meg neki, hogy nekem mindent elmondhatsz, a lényeg, hogy jól érezzük magunkat együtt nem de? stb...
2011. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem, hogy a csaj 16 év körül forog, még komolytalan. szerintem ne te süllyedj le az ő gyerekes szintjére, inkább várd meg, míg megkomolyodik, vagy ne, de az már régen rossz, ha nem olyannak szeret, amilyen vagy, és azt akarja, hogy megváltozz...
2011. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy azért mondja, hogy veled akar lenni, mert veled akar lenni?... ha nem ő mondta, hogy unalmas vagy, akkor lehet eleve ez vonzza benned, hogy melletted lehet komoly is, viszont a vadságokban meg ő irányít. 23L
2011. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!