Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz, ha egy 20 év...

Mit gondolsz, ha egy 20 év feletti lány rajong Lady Gaga-ért? Nem tartod gyerekesnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gyerekes ha valakinek tetszik, én idén leszek 28 és szeretem a zenéjét, de persze nincsenek posztereim, meg nem gyűjtök vele kapcsolatban semmit, egyszerűen csak tetszenek a számai meg jó a hangja.
2014. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

én is a mai napig hallgatom,ha itt turnézna Magyarországon,első sorból hallgatnám.


21F

2014. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Arghhh válasza:
A zenei ízlés nem korfüggő. Tökmindegy mit hallgatsz. Én pl 40 vagyok. Lady Gaga, pokolgép, sabaton, és sorolhatnám, a kedvencem. Amúgy finoman, hallkan megkérdezem. Te mások véleményét kéred ki, hogy mit hallgathatsz? nO EZ MÁR TÉNYLEG GYEREKES ;)
2014. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem igazán vagyok oda érte.

Kidobva találtam egy L.G. bontatlan dvd-t.

Egyszer belenéztem és ennyi.

Azóta az apród-on fut egy 500-asért. :-D

2014. ápr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Miért lenne gyerekes? Ha nem azt hallgatod ami tetszik mert az éppen nem divat az viszont nem is gyerekes hanem szánalmas dolog de te tudod...
2014. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!