Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk de akar lányok is ti mit...

Fiúk de akar lányok is ti mit gondoltok a súlyosabb lányokról?

Figyelt kérdés
Szerintetek az baj ha a lány nem a megfelelő súlyú ,a vele egykorúaknál egy kicsivel ''súlyosabb''????

2014. márc. 27. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te lány, én mentem kiszaggatom a hajam! Írok neked egy százszavas, komplex választ, amire nem reagálsz, csak bőszen lepontozod, mert bár véleményt kérdeztél és a vélemény az nem lehet haszontalan, még akkor sem, ha neked fáj az igazság, de sebaj. Erre írom válaszul, hogy a lepontozástól ugyan nem lesznek izmok a hájhurkák helyén, amit te sietve félreéresz, "miattatok érzem magamosszul, mert hájhurkának hívtál" bameg, nem téged hívtalak hájhurkának, hanem a túlsúlyodat! Mert szerinted mi fodrozódik a pocidon, ha nem háj? Rózsaszirmok?


Pont erről írtam az első -objektív- válaszomban, irreálisan viselkedtek, túlérzékenyek vagytok, a legkisebb vélt sérelemre kikeltek magatokból... "nem tudhatom miért nézel ki így" hát dehogynem: sokat eszel, keveset sportolsz, ennyi! Ahogyan írtam, vagy lusta vagy, vagy igénytelen, vagy lelkibeteg, de a végeredmény ugyanaz: kontrollálhatatlan hízás, ami előbb-utóbb a személyiségedre is kihat, magadba zuhansz, nincs önbizalmad, nem miattam, hanem a tükörképed miatt... jön a nyár, már előre utálod a bikinis bombacsajokat a strandon... nekem nem kell bemutatnod egy kövér ember lelkivilágát. Gondolom most fogalmazod a szívszaggató magyarázat-mesét arról, hogy miért is "kell" neked elhízottnak lenni, előadsz valami megrendítő történetet betegségről, halálról, szomorú szemű őzgidákról... mintha lenne a világon ok, ami valóban felmentene téged a túlzott szénhidrátfogyasztás és a tunya életmód alól... hagyjuk már.

2014. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

rajtam van kb 10 kg plusz. csinosan öltözöm, az alkatomhoz illő ruhákban járok, mosolygok, kedves vagyok az emberekkel. ennyi bőven elég hogy ne a dagadtcsajt lássák bennem, hanem a személyiségemet.


én már elég régen elfogadtam hogy nem tetszhetek mindenkinek aki szembejön, de még így is van elég pasi a világon aki szépnek, kívánatosnak, szexinek tart. :)

2014. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

"Az életmre is fogadni mertem volna, hogy a frusztrált dagik lepontoznak ;)"

Én pontoztalak le. Pedig nem vagyok túlsúlyos, sőt... A lepontozást az unintelligens, bunkó megnyilvánulásodért kaptad. Téma részemről lezárva. :)

2014. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Pedig nagyon örülnék, ha felvilágosítanál: hol van az első hozzászólésomban a bunkó megnyilvánulás? Magadra ismertél, vagy mi volt neked abban sértő? Komolyan kérdezem.
2014. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj,ha szeretnéd tudni nem vagyok kövér és nem is a magam nevében írtam,és vannak lusta emberek de nem mindenki azért hízott el mert az!!!!!!(Csak úgy kérdezem a cukorbetegek,általában miért testesebbek???)
2014. márc. 31. 16:59
 16/18 >>|BEAN|<< válasza:

Én sosem iteltem el emiatt embereket. DE. Akárki mondhatja hogy nem a kulso szamit igenis szamit a kulso. Bar termeszetesen nem elsodleges

Az aki kicsit"sulyosabb" altalaban jofejebb velemenyem szerint.. tuti kapott mar hideget meleget a barataitol es epp ezaz ami segithet neki.. Lanyok! (Es egyebkent fiuk is.)

ahoz hogy valahogy boldogulj az eletben kell valahogy kinezned. Sajnos ez a mai vilag kovetelese.. de nem nehez neki megfelelni! Sport. Mindenben segit. Ad egy fizikumot. Koncentracionoveles.. a tanulasban vagy a munkaban is sokkal eredmenyesebb leszel rendszeres sportolassal.. hatarozzatok el! Csak agyban dol el hogy akarsz e meg duci lenni vagy elhagyod ezta problemat. Tegyetek ellene es ne azt keressetek miert jo igy. Sima otthon ingyen elvegezheto eszkozok nelkul sok gyakorlat ami egesz rovid idon belul eredmenyt hoz..A futas nagyon sokat segit.. keresgeljetek interneten :) sok segitseget kaphattok.


Hajra!

2014. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 >>|BEAN|<< válasza:
94%
Erdekesen fogalmaztam.. de azert valljuk be. Jobb egy szep es kedves cs aj, mint egy picit ducibb kedves lany.Teny hogy nem baj en pl jobban szeretem ha nem piszkafa de akkoris jobb ha nem az nem? Csak gondoljatok bele. :)
2014. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
fúúúúúúúúúúúúúú 9. válaszóló bocs de mekkora parszt vagy .. :D most komolyan nics egy kicsit túl sok ömbizalmad? valószínűleg feleslegesen.
2015. jún. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!