Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek emo? Akár 14 évesen...

Lehetek emo? Akár 14 évesen is dönthetek úgy hogy emo-s leszek?

Figyelt kérdés
ezért nem piszkálnának ha esetleg tényleg úgy döntenék? és ha később már megunom vagy valami akkor lehet stílust váltani?

2014. márc. 24. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne stílus váltani?

Az,hogy milyen a stílusod,a Te egyéni döntésed.

Viszont azzal nem árt ha számolsz,hogy esélyes,hogy emiatt jó páran cikizni fognak.

2014. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem! szigorúan tilos emóvá válnod. Legalább 20 évesnek kell lenned hozzá.


*

*

*

*

Phű, most megmentettem egy embert. Addigra talán már elmúlik a késztetés...

2014. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még divat? én azt hittem már kiment a divatból.
2014. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Épp az lenne a gáz, édesapám, ha ennél öregebben akarnál emu lenni... 14 évesen még hagyján, később már elég meredek.

De még így is a melegség előszobája, szóval csak óvatosan...

2014. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy nagy eséllyel szénné fognak szekálni, akkor nyugodtan.
2014. márc. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, te döntésed ^^

max szerzel 1-2 jó emo fiút\csajt ;)

ez a legrosszabb ami történhet :D


17\emoboy

2014. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha félsz a piszkálástól, akkor gondold át, hogy külsőleg is az akarsz lenni. Sokan vannak akik azok de nem látszik rajtuk. Itt sok ember elmondja rájuk mit mondtak, hogy viselkedtek velük. http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

Hogy ne lehetne stílust váltani? Szerinted mi lett a sok 2009-es "nagy divat hogy emo vagyok" emberekkel? Kifordultak ebből a ~dologból~.

Az hogy Emo akarsz lenni akkor az vagy ha TE AZT AKAROD. Ez nincs korhoz kötve, ne aggódj miatta. Az előttem válaszoló fiú 17 még én 14 lány (emo). Összefoglalva: te döntöd el!

Remélem segítettem:)

2014. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
86%
Én inkább hippire hasonlítok mint emósra mivel anya képtelen normális cuccokat venni nekem szóval szernitem eddig is emo lelkű voltál csak most fedezted fel...és most már úgy is akarsz kinézni...
2014. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz de ahogy mások már irták tuti hogy fognak cikizni, főleg a konformisták... De ennyi idősen még nem késő hogy emo-s legyél.
2014. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
55%

Nem piszkálnának. Havonta 1 beszólás max valami Mr.Bustás tirpák prolitól, de azokkal meg ne törődj. Az emo ma már elfogadott.


Ha nem akarsz pózer lenni, akkor 2 fontos dolog:

Ne vágd magad

Ne mond a BVB-t, meg hasonló sz.arokat emonak, mert ezeknek semmi köze az igazi emo-hoz ( Fugazi, I Hate Myself )

2014. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!