Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan férfi, aki elfogadja...

Van olyan férfi, aki elfogadja, ha a párja zokniban alszik? Miért olyan nagy probléma ez a pasiknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre :D

2014. márc. 29. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Bevallom, ezt én sem értem igazából :)


Na most nekem ezzel nincs bajom, bár nekem csak kétszer volt barátnőm, jó igaz a második még most is az, de a volt barátnőm akárhányszor itt aludt, igaz meztelen volt, de a zokni viszont kellett minden esetben, még nyáron is amikor meglehetett dögleni.

A jelenlegi barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, és teljesen érdekes módon, ő utál zokniban aludni, ha éjjel fázik a lába inkább hozzám simítja. Vagy ha nem együtt alszunk akkor mamuszt vesz fel.


Nekem ezzel nincs problémám, lényeg az hogy ne cipőbe menjen az ágyba valaki, mert az már durva.

2014. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan férfi lenne melletted aki szeret, akkor ez a kérdés meg sem fogalmazódik benned. Ha egy ilyen nevetséges apróság problémát okoz, akkor van annál nagyobb bajod is mint a zokni kérdés sajnos. Egyébként télen én is gyakorta alszom zokniban, macis flanel pizsiben:) én úgy tapasztaltam a férfiak szeretik az aranyos-gyermeteg pizsiket:)
2014. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Van/vannak. Nekem még senki nem szólt, hogy zavarná. Még olyan is van, aki elvett így feleségül. Durva, mi? :)
2014. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
nem egészsésges, mert felborul a hőháztartás
2014. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Természetesen nem az utcai büdi zoknira gondoltam. Legtöbbször szokott lenni alvó zokni :D. Cipővel nem kérdéses, hogy nem mászunk fel az ágyra.

Második válaszoló: nincs semmi baj amúgy, csak aranyos kérdés, így feltettem, ennyi a lényege :). Igen, a macis pizsik és felsők nagyon aranyosak és melegek is szoktak lenni.

Kíváncsi vagyok a többiekére is :).

2014. márc. 29. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Furcsa tud lenni, ha full meztelenül is zokniban alszik valaki, de én is ilyen vagyok :D

Egyszerűen nekem kell hogy valami legyen a lábon, persze én is alvó zokniban alszom, nem ami a cipőmben volt.

Nyáron persze mivel szinte egész nap mezítláb vagyok, estére el is felejtem felvenni a zoknit.


Párom egyébként csak ennyit mondott rá anno: "aranyos". :)

2014. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen kedves :). Lányok, krémezitek is a lábatokat estére zokni húzás előtt? :P
2014. márc. 29. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem abban alszik a párom, amiben akar.
2014. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Abban alszol amiben szeretnél. Nem vagyok az anyukád, nem telepszem rád, és maximum akkor mondom meg mit vegyél fel, ha megkérdezed. Persze ez oda-vissza érvényes.
2014. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés! :)

Krémezem a lábam lefekvés előtt, de nem tudok abban aludni, ezért elalvás előtt leveszem. Na, akkor jön rám, hogy szomjas vagyok. Szőnyeg szöszmösz ráragad a talpamra, járólap meg csúszik....

De szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki zokniban alszik. Nem ezen múlik a szerelem.

2014. márc. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!