Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pearly Penile Papules Angolul...

Pearly Penile Papules Angolul ezt találtam róla mi ez pontosan? Hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen kedves kis micsodákat találtam én is a sajátomon bár nem a brutálisan nagy méretűekből csak az ilyen kicsikből.

[link]


Mit is kéne vele csinálni?(lehetőleg orvos látogatás nélkül. Egyáltalán milyen orvoshoz is kéne egy ilyennel menni?)



2014. márc. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez előforduló jelenség néhány embernél, mint pl nálam is, teljesen tünetmentes, túl azon hogy esztétikailag nem mindenki barátkozik meg vele, egészségügyi oka nincsen.

Olvastam olyat hogy szappan morzsalékkal fürdésnél bekenik este, reggel lemossák és meg ismétlik, mikor haza mész a suliból munkából akkor ismét cseréled rajta, elvileg 1hónap alatt valamennyit eltüntet a szappan.

Én is elkezdtem csak meguntam, mert nem zavar :D

21F

2014. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
bőr- és nemibeteg gondozó
2014. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
nem kell bőr és nemibetegggondozóba menni.. ártalmatlan a dolog, és el lehet távolíttatni műtéttel de nagy az esély rá hogy műtét közben valami rosszul siekrül, és nagyob kárt okoznak a farkadban mint amekorát ezeka fehé pöttyök okozonak.. nekem is van ilyenem amúgy..
2014. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most engem is megelőzött a 3 as .Nem is kell többet hozzá tennem .
2014. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "házi gyógymódok" sajnos nem működnek. Lézerrel vagy egy ahhoz hasonló elektromos sebészeti eszközzel magánrendelésen eltávolíthatóak.

A műtét kb 20 perc. Helyi érzéstelenítéssel végzik (ez a műtét legrosszabb része). A gyógyulás kb 2 hét és igaziból ez sem különösebben fájdalmas (az első pár napon a kezelt rész kicsit érzékeny lehet). Ameddig teljesen meggyógyul, érdemes Neogranormonnal kenegetni.

2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!