Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Pár lány azt mondja a suliban hogy tök uncsi vagyok.


Szeretek táncolni,énekelni,zenét írni ,szóval imádom a zenét.

Szeretek focizni és kézilabdázni és futni.

Imádok olvasni és szeretem a törit.

Nagyon szeretek festeni rajzolni és varrni .

Nagyon szeretem a divatot ,néha nyáron saját szoknyát szoktam magamnak csinálni.Szeretek vásárolni .

Ja és nagyon szeretek hímezni . :)


Szerintetek unalmas vagyok?

Mi a véleményetek?



2014. ápr. 3. 17:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem :) lehet azért mondják mert irigykednek rád :) nem gondoltál még erre?
2014. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy unalmas, szerintem csak irigykednek, mert te értesz is valamihez. Remélem, hogy megtartod ezeket a jó szokásaidat! :)
2014. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem nem. valószínű hogy csak féltékenyek mert sok mindent szeretsz és sokszínű vagy! az jó ha valaki sosem unatkozik!
2014. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Dehogy! Én nagyon érdekesnek talállak, sőt egyedinek. Szerintem ne foglalkozz velük, csináld amit szeretsz!

Fáj nekik, hogy nem lehetnek olyanok, mint te. :) Biztos csak irigykednek rád, egyetértek az előttem lévő válaszolókkal

2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy sok mindent csinál, intelligens,művelt stb valaki, nem feltétlenül jelenti azt, hogy érdekes társaság,jó beszélgetőpartner is. De ettől függetlenül azt gondolom, hogy pár ember véleménye még nem jelent semmit. Ha sokan így gondolnák, az más lenne.
2014. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán ezek a dolgok a suliban nincsenek úgy kihangsúlyozva, ezért mondják.
2014. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csinálj nekik is valamit vagy mondogass hasznos tanácsokat.

pl: a glicerines oldattól gyorsabban nő a köröm és a haj.

Kifelé kell élned.

2014. ápr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

akár egy világraszóló regényt is írhatnál, akkor sem leszel feltétlenül érdekes társaság. egy személyt nem attól lesz unalmas, hogy nem csinál semmi érdekfeszítőt. gondolj bele, attól, hogy pl. zenéket írsz, jó társaság leszel? szerintem egyáltalán nem. lehet, hogy az az oka, hogy unalmasnak vélnek téged, hogy számukra unalmas dolgokról beszélsz. ha szeretnél kicsit közéjük tartozni, akkor figyeld meg, hogy ők milyen témákat szeretnek, és próbálj hozzáfűzni valami mondanivalót, véleményt.

viszont szerintem senki sem unalmas, mindenkiben van valami érdekes. majd te is megtalálod azt vagy azokat a személyeket, aki(k) számára érdekes vagy :)


amúgy hány éves vagy? (ha tippelni kéne, én olyan 12-14-nek gondolnálak az elmondottak a alpján)

2014. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Miért lennél unalmas? Megfigyeltem , hogy az utóbbi évtizedben a kézimunka kiment a " divatból". Pedig igazán eredeti , nem tömegcikkeket csak így lehet készíteni. Én kötök , horgolok. De az unokahúgom csempedarabokból készít képeket, ( hagy legyek már egy kicsit büszke rá. :-) ) , most avatták fel a helyi könyvtárban az egyiket. A férje kőműves, ő tanította meg hogy kell a habarcsot, ragasztót használni. A kisfiam rajzol. Itt volt egy kellemetlen élménye, mert amikor iskolába került a fiúk kicsúfolták amikor megnyerte a városi rajzpályázatot, mert ugye a rajz az lányos. De szerencsére ezt megbeszéltük , és örömmel veszi a különórákat. Ja mellette kézműves foglalkozásra is jár heti 4 órában. Most hogy kidicsekedtem magam, rátérek magamra. Amellett hogy kötök horgolok , írogatni is szoktam. Van fantáziám , és ezt nem én mondtam.:-) ne hagyd abba. Én minden iskolában javasolnám az ilyen foglalkozásokat, mert ma már mindenhol van matek , és történelem , illetve kémia, fizika .... stb. emelt szintű tanítás, de szinte sehol nem foglalkoznak ilyen gyerekekkel mint az én fiam. Nagyon nehéz volt neki tanárokat találni. Jobban esne, ha iskolában tanulhatná meg ezeket a dolgokat , nem pedig súlyos ezrekért, de ez van . Sok szegény tehetséges gyerek kallódik el a pénz miatt, mert a szülei nem tudnak külön órát fizetni nekik. Bocs ha kicsit szómenést kaptam.... :-)
2014. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy unalmas. Nem tudom, kik mondták ezt neked, de nem ismerhetnek eléggé. Jó, hogy ilyen sok mindent szeretsz, ne foglalkozz velük ^^
2014. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!