Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz a mai fiatal generáció...

Mi lesz a mai fiatal generációval?

Figyelt kérdés

Kiheverik ezt a tükörben fényképezkedős-pózolós, trendi divatőrületet egyszer?


Emlékszem, amikor még én voltam 5-ikes, és együtt voltunk kint a 8-adikosokkal, rajtuk nem volt térdig érő csizma, és nem divatosan mentek iskolába. Rendes, egyszerű ruhában voltak, és nem színészkedtek, mint a manőkenek. Akkor még nem is volt okostelefon.



2014. ápr. 3. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell fogni, mit mond a média, és nem vakon követni. Nem szabad hagyni, hogy a média mondja meg, mit gondolj, saját véleményt kell alkotni. Ennyit kell tenni.

Könnyű a médiára fogni az emberek hülyeségét, de ez olyan dolog mint a szex. Legalább két fél kell hozzá.

2014. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Legtöbben csak majmolnak valamit, 1 nekiáll a többi meg folytatja, aztán jön az új és megint elölről. Én 13-14 éves korom felé, mikor már kezdtem ezekbe a dolgokba belelátni, akkor rájöttem, hogy mi az a stílus ami hozzám illik, pontosabban nem illik hanem ami vagyok, azóta felnőttem, rockerként, úgy, hogy közben kismillió divat jött és ment, én gyakran voltam céltáblája az élcelődésnek, tekintve, hogy öltözködésben is teljesen eltértem, de úgy voltam vele én nem azért öltözök így mert most ez a menő, hanem valóban ezt a stílust követem, és azóta is megmaradt és fog is.

Ugyanúgy elfogadok más stílust képviselő embereket, ha azt nem azért követik, mert most a többi ember is azt teszi, ismeretségi körömben van emo, goth, punk ember is, de mind tényleg komolyan is veszi, nem csak, hogy ne lógjon ki a sorból.


Na picit elkanyarodtam, de a többiek, akik majmolnak szerintem mind kifogják nőni, legalábbis akkor biztosan mikor belecsöppennek az életbe, mikor dolgozni kell és teljesíteni, akkor máris nem az lesz a legfontosabb, hogy naprakészen tudja, mi az aktuális majmolnivaló.

2014. ápr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!