Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy 16 éves fiú...

Szerintetek egy 16 éves fiú lehet elég komoly és "felnőtt" ahhoz a feladathoz, hogy írjon egy kisregényt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, egy szintén 16 éves ismerősömmel kigondoltunk közösen egy kisregényhez elegendő történetet (pontosabban besegített nekem); és én ezt szeretném megírni. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek (főként az idősebb, 20-as 30-as korosztályt kérdem) egy ilyen korú fiú (ezesetben én) elég érett lehet ahhoz és rendelkezhet annyi információval, hogy egy dráma jellegű művet meg tudjon alkotni, vagy inkább felejtse el az egészet?

2014. márc. 31. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, a nagy költők meg írók csak vén korukban kezdték el az írást ? Legfeljebb az első "művek" nem lesznek világraszólók, de gyakorlat teszi a mestert.
2014. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez igaz :D meg sokak szerint nagyon választékosan tudom magamat kifejezni, régebben sokat is olvastam, most amatőr filmesként tevékenykedem.
2014. márc. 31. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van, állj neki nyugodtan aztán majd alakul.

Idővel kiderül, h alkalmas vagy e.

2014. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
megpróbálom, nem arról van szó, csak kíváncsi leszek a végeredményre :D
2014. márc. 31. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk, hogy nem, akkor letesztek róla? El kell valahogy kezdeni.
2014. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyanról is hallottam már, hogy valakinek 14-15 évesen jelent meg könyve - és itt, Magyarországon. Egy fiatal lány volt, azt hiszem.
2014. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem is rossz :D bele kéne húznom..
2014. márc. 31. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a biológiai kor nem határozza meg az ember értelmét. Hány olyan ember van, aki már javába átlépte még az ötvenet is aztán hülye mint az ólajtó.

Ha van ötleted egy jó történetre, írd meg. Ki akadályoz benne? Drukkolok :)

2014. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 intrepid ***** válasza:
Párbeszédeket bele, nagyon sokan ott rontjátok el, hogy narrátorral elmeséltetitek a történetet, olyan lesz az egész mint egy irodalomdolgozat, és nem is érdekel mást csak téged, és az irodalomtanárodat, - no ezért nem fognak az emberek pénzt adni a könyvesboltban. Ha akarsz legyél író, de legyen kenyérkereső foglalkozásod is az elején. Különben sok nélkülözésnek teszed ki magad.
2014. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem próbálkozz vele, nem veszíthetsz semmit. Amerikában sokan nulla érettséggel adatnak ki könyveket, némelyikből film is készül. Wahhh. Vicc az az ország.
2014. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!