Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ismerősömtől megkaptam a...

Egy ismerősömtől megkaptam a régi tankönyveit, semmit nem kért értük, pedig nagyon sokat érnek. Meghálálhatom úgy neki, hogy az 1 éves babájának veszek valamit? Ti mit szólnátok, ha a gyereketek kapna valamit és nem ti?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem "tolakodás" a gyerekének adni valamit? Nem találkoztam még a gyerekével, de az apukának tényleg semmi ötletem nincs, hogy mit adhatnék.
2013. aug. 16. 15:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta gyerekeim van, szinte csak annak tudok örülni ha ők kapnak valamit!Ezt a család tudja, így ez mindig így van.Persze karácsonykor kapok valami jelképeset, de a legfontosabbak a gyerekek.Úgy hogy szerintem ez egy nagyon jó ötlet! :-)
2013. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó ötlet, illene adni valami szépet. Én nagyon örülnék, ha a babám kapna, nem én.:)
2013. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj,de jó, köszönöm! :)

A bátyámnak már van egy kislánya, ő is azt mondta, nyugodtan, nem tolakodás és ő is örülne, ha a kislánya kapna valamit, de gondoltam azért megkérdezem. :)

2013. aug. 16. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet egyáltalán nem tolakodás.

.

2013. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet,nem sértő és nem tolakodó.Én személy szerint anyáméknak meg apáméknak is mondtam,hogy ha bármikor jönnek és hoznak valamit,akkor a kicsinek bármit,nekünk nem kell semmi.Mondjuk ők ritkán tudnak jönni sajnos,így akkor elég sok mindent hoznak.
2013. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! :)
2013. aug. 16. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!