Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hihetetlen az, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hihetetlen az, hogy más kultúrákban egy értelmes és jóérzésű férfit mélyen tisztelnek, itthon meg lassan semmit nem érnek?

Figyelt kérdés

Sokszor eszembe jutott ez a kérdés az elmúlt időszakban. Az arab vagy az ázsiai országokban egy férfinak abszolút tekintélye van és ha kitüntet a figyelmével egy nőt, akkor ő megtisztelve érzi magát és kedvességgel viszonozza a gesztusát. Ugyanez még sok egyéb más közösségben ugyan így működik.

Ehhez képest manapság itthon sok férfinak még a tizede sem adatik meg ennek. Részleteznem nem szükséges, a választ mindenki tudja, mik történnek, amennyiben a másik fél nem találja méltónak magához.Éppen ezért sokan olyan mértékben érzik magukat kisebbrendűnek a nőkkel szemben. egy idegen kultúrából származó férfi talán el sem hinné mindezt. Hogyan lehetséges ez, illetve hogyan juthattunk idáig?


2012. dec. 15. 00:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

sajnos ez van,

ezért jobbak az arab országok,ázsia,ott a férfi még férfi,

nincs elnyomva!

2012. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

a csajom jön mindig ilyesmivel,mert nem mosogatok,meg állandóan piszkál a házi munkával,pedig hiába,mindketten tudjuk.

ilyenekkel jön

-nem a középkorban vagyunk!

meg

-nem vagy egy arab kényúr!

a természet megcsúfolása ami az utolsó 50-60 évben folyik itt női emancipáció terén.

ha sok ezer évig jó volt az alap felállás,akkor azt nem lehet tartósan megváltoztatni itt pár évtized alatt,mert úgyis lázadás lesz:D.

2012. dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A férfiak is nagyban hibásak...mivel a muff mindenek felett így sokan zsarolhatók, lemennek kutyába, tartásuknak annyi: nyilván nincs tekintély. Sokszor én kérek elnézést "férfitársaim" viselkedése miatt. Tisztelet a kivételnek. A nők persze mindezt kihasználják, meglehetősen eltolódott az egyensúly. Mondom ezt úgy, hogy nincsenek csajozási gondjaim, nem a frusztráció beszél belőlem, szerencsére. Ezt figyeltem meg, de ebben az eltorzulásban a médiumoknak is óriási negatív szerepe van. Plussz elég sok férfiatlan férfi is futkározik manapság, szintén a tömegpusztító TV és egyéb vackok megfelelési kényszerű sugallataira, azaz áldásos agymosó tevékenységének a hatására.
2012. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"A férfiak is nagyban hibásak...mivel a muff mindenek felett így sokan zsarolhatók, lemennek kutyába, tartásuknak annyi: nyilván nincs tekintély. Sokszor én kérek elnézést "férfitársaim" viselkedése miatt. Tisztelet a kivételnek."


Tökéletesen összefoglaltad a lényeget. Sosem értettem, hogyan képesek sokan saját magukat porrá alázni, csak azért, mert akkor talán felfigyel rájuk valamelyik nő.

A helyzet már csak azért is döbbenetes, mert tapasztalatból tudom, hogy belül még az egyébként sziklakeménynek tűnő nők is rendkívül sebezhetőek.

2012. dec. 15. 00:33
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves ember, én segíteni szoktam, de nem csinálok meg mindent. abban sem szabad átesni a ló tulsó oldalára, mert könnyen házi robot válhat az emberből.
2012. dec. 15. 00:35
 6/27 anonim ***** válasza:

#1 Akkor a szülők által megrendezett házasságok az mi? Oké, valaki azon a véleményen van, hogy a szülei jobban tudják, hogy mi kell neki, de nem egy olyan eset van, ahol a kitagadás vagy a házasságok között kell választani.


Más kérdés, hogy elég sok hímnemű egyedből (vagy csak azokból, akikkel én találkozok) valami nagyon alap udvariasság/lovagiasság hiányzik. Pl. előreenged az ajtóban. Vagy átengedi a helyét az öreg néninek a buszon. Vagy ha gond van, próbál segíteni.


Még csak Ázsiáig sem kell elmenni, hogy más felfogású emberekkel találkozz: barátnőm mesélte, hogy az olasz pasik pl. folyamatosan bókoltak neki. Rögtön nőnek érezte magát mellettük.


Az más kérdés, hogy az emancipáció mit tett a nőkkel. Viszont, ha tőlem, mint nőtől elvárják azt, hogy dolgozzak, akkor én is elvárom azt a férfiaktól, hogy besegítsenek a házimunkában. (Ha már Ázsiázunk meg arabozunk, még mindig jellemző, hogy a nők főállású családanyák és a férj tartja el a családot.)

2012. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

igen.

ez jogos.

ott nem melóznak a nők,tehát alap,hogy házimunkázniuk kell.

2012. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Más kérdés, hogy elég sok hímnemű egyedből (vagy csak azokból, akikkel én találkozok) valami nagyon alap udvariasság/lovagiasság hiányzik. Pl. előreenged az ajtóban. Vagy átengedi a helyét az öreg néninek a buszon. Vagy ha gond van, próbál segíteni."


Mondok én neked valamit. Ezt a tulajdonságot elég sikeresen kiöltétek a hazai férfiak nagy részéből.

Mégpedig azért, mert egy elég torz és elmebeteg felfogás uralkodik ma sok nő fejében: Amelyik férfi kedves és udvarias, az nem képes mást felmutatni és ezzel kompenzál. Igaz, hogy még nem is ismerik, de már elkönyvelték a pasit belül egy nullának. Ha viszont bunkó vagy akár nemtörődöm, flegma vagy, akkor elgondolkodnak, hogy miként lehet ez? "Vajon ez a fickó azért ilyen velem, mert ha nem kell, ezer másikat találhat helyettem? Érdekes, ezt ki kell derítenem"-és elkezd érdeklődni a férfi után és eközben szép lassan bele is szeret. Míg, ha kedves a férfi, akkor rövid úton leépíti, mert úgyis van helyette tizenkettő egy tucat rajongó.

Az olyan fickók valóban nagy udvarlók, de meg is tehetik, mert a hírük és az egzotikus voltuk miatt nem kell "férfifelettit" produkálniuk, akkor is érdekelnek titeket.

Hidd el nekem, lenne ma is bőven férfi, aki szívesen udvarolna, de nem hagyjátok. Vagy ti másztok rá, anélkül, hogy bármit tenne; vagy ő próbálkozna, de elkülditek a K...anyjába. Mindennek megvan a magyarázata, ne csodálkozz ezen!

2012. dec. 15. 00:56
 9/27 A kérdező kommentje:

A végére elfelejtettem reagálni:

Ma itthon a legtöbb férfi nem is tudná egymaga eltartani az övéit, mert nagyon alacsonyak a fizetések. Erről viszont nem ők tehetnek. A legtöbb nő-ahogyan én észrevettem-nem is szeret otthon lenni a gyerekekkel, szívesebben dolgoznak ők is.

2012. dec. 15. 00:58
 10/27 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

Ezt komolyan elhiszed, h ha egy német vagy arab nő seggét kinyalod akkor hasra fog tőled esni?

A nő az legyen magyar, török, japán ugyan úgy nő, szal a külföldi nő is a szép mosolyba, a vastag pénztárcába, a férfias belsőbe fog beleszeretni.

2012. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!