Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az embereknek...

Miért kell az embereknek mindig másokkal foglalkozniuk? Miért ütik bele az orruk mások dolgaiba?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elterelik a figyelmet a saját problémáikról, meg igazolni akarják saját maguk és mások előtt, milyen okosak, és mennyivel jobbak, mint az a másik ember.
2014. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom, unatkoznak és kárörvendnek a mások bajának, vagy nem tetszik az sem nekik,ha valaki boldog.
2014. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb más problémáján csámcsogni, mint a sajátjukkal szembe nézni. Ezáltal sokan többnek érzik magukat a másiknál.


Tehát ha a másik ügyetlenebb, vagy rosszabb, vagy elítélendő dolgot tesz, jó téma, mert kárörvendeni lehet. Ha ügyesebb, okosabb gazdagabb, akkor meg irigységből ki fognak találni valamit, ami által ők maguk többé válnak. Persze csak a saját elképzelésük szerint.


Sajnos a nagy átlag tényleg így működik.

2014. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos a szennylapok, a "valagság show" -k, a lesifotósok is

majdnem kötelezõvé,de köznapivá tették a mások ügyeibe

való durva,aljas beleszólást.Többek között ezért is van az

elszigetelõdés,nehogy a másik tudjon rajtam fogást venni.

2014. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mert annyira nincs életük, hogy a máséval kell foglalkozzanak - "No life" - másrészt pedig ha az adott ember a legjelentéktelenebb, legszánalmasabb, leghitványabb söpredéke az emberi fajnak, akkor sürgősen keres egy nála is lecsúszottabb valakit, és őt tartja pajzsként maga elé, gondolván, ha a valós és képzeletbeli gyűlölői találnak egy nála is nagyobb senkit, akkor őt békénhagyják, illetőleg nem marad rá már energiájuk.
2014. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen körülmények között történik. Ha pl. veri a feleségét / férjét. gyerekét, vagy drogozik, vagy lop, csal, bűnöző, igen én is beleszólok. ( Szomszédom gyereke mindig nálunk volt, megkérdeztem miért, azt mondta, hogy mert otthon nem jó, nincs mit enni és verik. Én bejelentettem, egy pár napig nálam volt [ az apja fenyegetett, rám támadott,ezért őt börtönbe is zárták ], majd a rokonaihoz került a gyerek, jó helyre. )

Ha nem ilyen történt, vagy nem véletlen, hanem ( kb. 90%-ban ) szándékosan teszi, azért mert:

-az ő problémái rosszabbak és nem mer szembe nézni velük

-ebben leli örömét

-irigy, féltékeny

-okoskodik

-irányítani akar ( ez a legritkább, viszont ez lehet véletlen, hogy jó útra akar terelni, de inkább éli a saját és a másik életét is, mert hogy ezt így, ezt úgy, és itt a legkönnyebb átesni segítségből mások életébe beleszólásra ).

2014. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

A média nagyon sokat tett az ügy érdekében.

A kis emberek más emberekről beszélnek

A átlag emberek a saját életükről beszélnek

A nagy emberek az álmaikról, céljaikról beszélnek.

2014. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a saját kisstílű, monoton, eseménytelen életükben halálra unják magukat. Olvastatok Agatha Christie-t? Nem a média teszi az embereket ilyenné vagy olyanná - a média csak kiszolgálja az olvasói/TV-nézői stb. igényeket. ha nem volna rá igény, megszűnne a műsor és a hisztériakeltő újságok is.
2014. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Én azt vettem észre, hogy általában az terjeszt rosszindulatú pletykákat másokról, akinek bőven lenne mit sepregetni a saját portáján... Úgyhogy én személy szerint konkrétan már lesz.a.rom az ilyet!
2014. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert az ilyeneknek nincs élete.Irigy,rosszindulatú,pletykás hiénák,akik unatkoznak,és szeretnek kárörvendeni.Szomorú tény,de az emberek kb. 70%-a ilyen.
2014. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!