Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, melyiket választanátok?

Lányok, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Egy dúsgazdag milliárdost vagy egy dúsgazdag milliomost?

2014. ápr. 4. 15:56
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Nem talált. Volt barátnőm,aki egy pénzes férfi miatt hagyott el. Nekem a fizetésem nettó 340.000 Ft. Neki nem volt ez elég és lelépett,most pedig a düh beszél belőlem.
2014. ápr. 4. 16:13
 12/47 anonim ***** válasza:
De pont, hogy talált :D Azt hiszed a nőknek csak a pénz kell, azért mert te kifogtál egy olyat.
2014. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Igen
2014. ápr. 4. 16:26
 14/47 A kérdező kommentje:
De ha elmondod,hogy ez miért nem igaz,az jó lenne.
2014. ápr. 4. 16:26
 15/47 anonim ***** válasza:

Semmi értelme a kérdésednek.

"Fiúk, melyiket választanátok, egy nagyon szép lányt, vagy egy gyönyörúszép lányt?" kb. ilyen.

2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a legdrágább ruhadarabom eddigi életemben a szalagavatós ruhám volt, ami 12 ezerbe került. Cipőből 6ezerért már húzom a számat és táskából sem volt eddig 4ezernél drágább.

A párom úgy keres, mint te, és nem hagynám el egy gazdagabbért. Azt is elárulom, hogy miért: mert szeretem!


Megértem, hogy csalódtál, de sajnos valószínűleg ezt te toltad el valahol hacsak így megpattannak mellőled. És az a 90% inkább 10!


27/N

2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

egy rossz kapcsolatban nem csak az egyik fél hibás, a másik is tehet róla

ha viszont a lány pénzéhes, akkor az a te hibád is, hogy az elején nem vetted észre

sajnálom, hogy ez történt veled, de ettől nem kell másokat elítélned és ilyen provokatív kérdést kiírnod

2014. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Nem érzed szánalmasnak magad? Honnan tudod, hogy a pénz miatt hagyott el? Ha valaki szereti a másikat nem fogja elhagyni semennyi pénzért. Csak ugye erre könnyebb fogni, minthogy magadba néznél, hogy mit csináltál rosszul. De az is lehet, hogy semmit, egyszerűen csak megtetszett neki valaki más. Csak hát ez már bántja az önérzetedet, ezért inkább keresel valamit, amire lehet fogni és hogy még jobban nyugtasd magad, hogy te tökéletes vagy, csak hát azok a köcsög nők csak a pénzre hajtanak még általánosítasz is.
2014. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
16-os. Ha nem érted a kérdésem lényegét,akkor ne kritizáld fölöslegesen.
2014. ápr. 4. 16:42
 20/47 anonim ***** válasza:

Gondolom rossz csajtípusra buksz.


Én simán kínaiból és turkálóból öltözködök praktikusan és inkább fiúsan, sz(a)rok a táskákra, flancra meg a cicomára, pedig megengedhetném magamnak, hogy puccosan öltözzek. Ha valaki elhalmozna minden vacakkal, full pocsékul érezném magam (alárendeltnek, kiszolgáltatottnak, megvásárolt tulajdonnak, ami kösz nem, baromira ellenkezik az elveimmel). Sőt, ami kapcsolatom volt, abban mind én voltam a lóvésabb, gyakran én is álltam a cehhet, stb.


Attól hogy befürödtél pár nővel (van ilyen ocsmány aranyásó típus, érdemes utánanézni mik az árulkodó jelek ezeknél, hogy később elkerülhesd őket), még nem minden nő egyforma, légy szíves ne általánosíts.

2014. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!