Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, melyiket választanátok?

Lányok, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Egy dúsgazdag milliárdost vagy egy dúsgazdag milliomost?

2014. ápr. 4. 15:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az elméleted szerint van, akkor mégis mi a fenének voltál vele? De komolyan???

Meg mondta egyszer is, hogy pénz kéne?

2014. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Mert hibáztam,belátom. Férfiból vagyok és a farkam után mentem. Nem mondta ki,hogy a pénzem kell. Nem igazán szokták elmondani az ilyen nők a férfiaknak,hogy figyelj,nekem a pénzed kell. Galád módon odaférkőznek,odadörgölőznek ahová kell.
2014. ápr. 4. 17:56
 43/47 A kérdező kommentje:
Viszonylag sokszor mondogatta,hogy nem-e tudnék neki pénzt adni. De olyan is volt,hogy kijelentette,ő elmegy kikapcsolódni,adjak neki pénz
2014. ápr. 4. 17:58
 44/47 A kérdező kommentje:
t
2014. ápr. 4. 17:58
 45/47 anonim ***** válasza:

Nos, ezek a polkorrekt válaszok, a valóságban távolról sem olyan fontosak az erkölcsök és hangzatos bölcsességek. Amikor a nők az ideális pasiról beszélnek, és ezt a valósággal összehasonlítjuk, akkor sosincs nagy összhang :D


Tudja ezt mindenki, csak azért még is jó érzés fenntartani annak látszatát, hogy a pénz nem fontos. Legnagyszerűbb példák erre a válási perek, mikor vagyonmegosztásnál foggal-körömmel magáénak követeli a nő a férfi vagyonát, házát, cégét stb..


Szép dolog az elmélet, de a gyakorlat mást mutat.

2014. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

de minek adtál neki pénzt? komolyan nem értem

nekem soha az életben nem lenne képem pénzt kérni a barátomtól...

az pedig, hogy csak ilyen üres fejű libákat fogsz ki, ne más nőket hibáztass, senki sem egyforma

2014. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.


Képzeld komolyan gondolom,nem tudnál elviselni ha valaki eltart,saját magam szeretem fenntartani magamat,nem kell nekem drága holmi,abból élek amim van,a férfi szeressen és legyen rám büszke ne csaljon meg,nekem ezt adja a férfi ne mindenféle drága vackot,mert hiába ad azt attól még nem fogom szeretni :)

2014. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!