Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, melyik pasit választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Ismerkedek 2 sráccal és kezd lassan eljönni az az idő,amikor el kell döntenem,hogy melyik pasival kezdjek komolyabban foglalkozni. Szeretném kikérni a véleményeteket,mert jelenleg nem nagyon tudom,mit is akarok.


1.pasi: pár évvel idősebb nálam,dolgozik,céltudatos,komoly fiatalember. Hibája,hogy nagyon merev,nehezen engedi el magát,stresszes,feszült,munkamániás. Ja és messze lakik,szóval ritkán tudnánk találkozni.


2.pasi: velem egykorú,egyetemista,vidám,laza,érzelmes. Az a hibája,hogy elég motiválatlan,mondhatnám szépen,hogy még "keresi önmagát",de mondjuk ki: alig jár be órákra,leginkább csak edzeget,korizik,bulizik. De ami nagyon megfogott benne,hogy a hedonista életmódja ellenére meglepően okos,intelligens.


Mindkét pasi nagyon jó ember és mint férfiak is tetszenek.

Először az 1.számú pasival kezdtem el úgy komolyabban beszélgetni,nagyon rá voltam kattanva,de aztán megismertem ezt az egyetemista srácot,akivel annyira jól érzem magam,úgyhogy most össze vagyok zavarodva.

Egyikkel sem volt még semmi erotika,tehát még tiszta lappal indulok neki.


Ti melyik pasival fűznétek szorosabbra a viszonyt?


23/L


2014. márc. 31. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 2.-ra hasonítok:D
2014. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"hedonista életmódja ellenére meglepően okos,intelligens. " Akkor nyilván nem fogod észrevenni, amikor félre kefél.
2014. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz. Ha sokat partizni de kulturáltabb módon, élvezni az életet , jo sokat xelni , stb stb akkor az egyetemistát.

Ha egy biztosabb pontot , családot szeretnél akkor az elsőt . Persze igaz erre is , hogy azért ne legyen egy fadarabb , lehessen vele nevetni, kikapcsolni , de más habitus. A távolságot meg le lehet küzdeni ha akarjátok .

2014. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen 2. :)
2014. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel magad nem tudod eldönteni melyik kell, a legjobb ha egyik sem. Ne haragudj, de akármilyenek is a férfiak megérdemelnek annyi tiszteletet, hogy nem sorshúzással, vagy "többség dönt" alapján választjuk ki őket.


De elmondhatom másképp is.

Az első neked felejtős. Ha fontos lenne, akkor a második szóba sem jöhetne. A második meg azért felejtős, mert variálsz még mindig.

Neked egyik se lesz hosszabb távú, kár időt pazarolni rá.

2014. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló,nem fogom összeszámolni a szavazatokat és aszerint dönteni,csak kíváncsi voltam különböző véleményekre is. Nagyjából már kialakult a döntésem,csak kicsit magam is meglepődtem rajta,ezért érdekel,mit mondanak mások.


2-es,nem hiszem,hogy ilyen lenne,de ez is egy szempont,elgondolkodtat :)

2014. márc. 31. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva egyiket sem.


Az első szerintem nem hozzád való. Plusz, ha nem tudunk találkozni mi értelme van? A merev embereket meg amúgy sem csípem.


A második típust pedig kimondottan rühellem. Nekem is sok ilyen szaktársam van. Finoman fogalmaztad meg, de valójában ennek a típusnak, semmi jövőképe, semmi célja, nem veszi komolyan a tanulmányait. Hiába látszik okosnak, ha annyi esze nincs, hogy komolyan vegye a sulit, vagy mellette már dolgozzon a szakmájában akkor sokra nem tartom őket. Ez már abból is látszik, hogy "leginkább csak edzeget,korizik,bulizik". Az ilyenek nem is tudom minek járnak egyetemre.

2014. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!