Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarják a feministák a...

Miért akarják a feministák a nemek közötti különbségeket eltörölni?

Figyelt kérdés
Nő mosogat, férfi füvet nyír. Ennyi. Ez a dolgok rendje. Mit kell ezen picsogni?

2014. ápr. 5. 01:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

"Ugyanakkor a kislányokba azt nevelik bele, hogy az nem vonzó, ha meg tudnak állni a saját lábukon, mert úgyis lesz mellettük egy férfi, akire támaszkodhatnak. Ez nem hangzik túl rosszul, de ha a felcserélnénk a nemeket, akkor azért többen elsápadnának, hogy mégis miféle idióta gondolat ez. "


Na ezt jól leírtad. Sajnos a statisztikák azt mutatják, hogy ugyanabban a munkakörben a nők kevesebbet keresnek. Miért is? EZ felháborító! Amíg nem a teljesítmény számít, hanem az, hogy kinek mi van a lába között, addig a feministáknak bőven akad dolga!!!!!!

2014. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
35%

Az összes feministát ki kéne irtani!


# 11

Pont azért vannak ott kevesebb nők/keresnek kevesebbet, mert a teljesítmény számít!

2014. ápr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élnek egyesek, ahol a fiúkba azt nevelik, hogy ne éljék meg az érzéseiket, ne sírjanak, a lányokba meg, hogy csak húscafatok, akik majd jól leszopogatna egy pasit, és az cserébe eltartja őket? Ilyet én még élőben nem láttam és nem is hallottam senkitől. Ilyen csak a neten meg a középkori/őskori témájú regényekben van
2014. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit ne mondjak, jó neked, ha nem láttál ilyet a való életben :D Én már voltam szemtanúja, hogy évekig egyetemen képzett óvónő mondja a síró gyereknek, hogy "Kisfiúk nem sírnak", a szülőkről meg nem is beszélve.

És meg lehet nézni a statisztikákat, hogy hány GYEREK szenved evési rendellenességekben.

De jahh, tényleg nem nagy dolgok ezek.

2014. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony sajnálatos, utolsó. Senkinek nem szabadna elfojtani az érzelmeit. Az persze más kategória, ha valaki megrögzött bőgőmasina, de ennek egy lánynál sem kéne, hogy rögzüljön.
2014. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!