Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológust/pszichiátert...

Pszichológust/pszichiátert vagy valami könyvet keresek sgitenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan pszichológust,pszichiátert keresek aki pár levél erejéig segitene nekem vagy irhatok ide is.

A női "lélek" érdekelne.Mitöl nő a nő? illetve annak személyiség jegyei,gondolkodás szexuális szokások illetve miben befolyásolja a szexuális beálitottság a "személyiséget" stb.

Tisztázzuk nincsenek problémáim az ismerkedéssel sem a párkapcsolattal,nincsenek hátsó szándékaim nem akarok sem.

Lehet hogy hülyén fogalmaztam ha valami nem tiszta menet közben megtárgyaljuk a válaszokat előre is köszi



2013. okt. 19. 02:21
 1/8 anonim válasza:

Ha nincsenek problémáid akkor neked már ki kellett volna alakítanod egy képet a nőkről.

Egy pszichológusnak a véleménye akiknek a java csak könyvből tudna válaszolni miért fontos a számodra ?

2013. okt. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tarsadalmi szempontbol azert no mert festi magat. Pszichologiai szempontbol meg a jo isten tudja. Szerintem egy fajta lelek van csak az probal alkalmaszkodni a kornyezetehez meg a testehez. Az en velemenyem szerint a no az, aki elfogadja a noi nemet es nem atkozza mindennap az eget, hogy miert nem kapott farkat.
2013. okt. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az hogy én mit gondolok most nem számít.Miért fontos?

Arról nem szeretnék beszélni de nem vagyok rossz szándékú.

Már meg kérdeztem az ismerőseimet és vagy kitérő választ kaptam vagy nem is tudtak válaszolni.Sok féle férfi és nő van csak azért mert valaki férfi még nem biztos hogy tudja mit gondol a másik vagy hogy cselekszik bizonyos helyzetekben, úgymond van két "alap karakter"

férfi és nő,illetve még egy harmadik az androgin de ez mellékes. Engem most a női érdekel.

Egyébkén szóljanak hozzá a nők is végül is rólatok van szó.Azért írtam a kérdésbe amit mert nem hinném hogy egy arc és név nélküli idegennek bárki is képes lenne megnyilni.6 éves korom óta érdekel a dolog de most már tudok is ezért tenni hogy utána járjak, bár milyen hihetetlen is.Nem akarok Casanova lenni sem semmi hasonló ha ez érdekelne tele van vele az internet,de mint látod itt vagyok és nem ott égető szükségem van a válaszra vagy válaszokra.Ha elárulnám mért az befolyásolná a válaszokat és kapnék pár rossz indulatú megjegyzést sokan megpróbálnának félre vezetni (talán még így is bár remélem hogy nem). Mikor felteszem ezt a kérdést mindig két dolgot gondolnak párkapcsolat vagy ismerkedésel vannak problémáim,de egész más miatt érdekel. Szóval bárki aki tud segíteni megkérném hogy írjon már nekem vagy ide vagy privibe.

2013. okt. 19. 12:17
 4/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Lehet, hogy ahány nő, annyi választ kapsz. :)


Két dolog van, az egyik, azok a könyvek, amik annak mennek utána, hogy a női agy miben más (valamihez csak kell hasonlítani), hogy mely területek a fejlettebbek és ebből milyen magatartásbeli eltérések következnek. Ilyenből van egy szekérnyi, könyvesbolt, könyvtár.


A másik, amit nemrég olvastam, egy teljesen más, nekem új nézőpont volt. Egy jógi írta a könyvet, nőknek egyébként, Jogy Bahjan, és arról beszél, hogy a nők több síkon gondolkoznak és élnek, mint a férfiak, és ide a férfiak nem is mindig tudják követni őket.

Viszont hajlamosak a jó képzeletük miatt arra is, hogy "hallucinációik" legyenek, és sajnos, sokszor saját magukat győzik meg arról, hogy ezek többek, mint hallucináció. Nekem ez a gondolat egy nagy találmány, mert tényleg, sok nő meg van győződve nem létező dolgokról (szeret, nem szeret, megcsal, utál, stb)

A saját elképzelésem pedig a következő: a nők szeretnivaló lények, úgy mint a hapsik. Viszont ha sokat terhelik őket, akkor könnyebben elsárkányosodnak, mint egy férfi tenné. :) Nagy vonalakban ennyi.

2013. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán ez az mi engem foglalkoztat de érdekes.adtál egy ötletet:)
2013. okt. 19. 20:01
 6/8 anonim válasza:
Csernusank a könyvét olvasd el,ami a nőről szól
2013. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én tudok válaszolni, de nem tudok könyvet ajánlani erről.

(Csernus felejtős.)

2013. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos előző kommentelővel nem jutottunk semmire,különböző okokból kifolyólag.Úgy hogy továbbra is várom a válaszokat.

Ha már off topic lesz a téma akkor ki írom.

2013. nov. 12. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!