Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30-40 év közötti hülgyek, ha...

30-40 év közötti hülgyek, ha egy huszonéves (20-25) Hellóval köszön akkor mit gondoltok (többi lent)?

Figyelt kérdés

a) Negatív vélemény: tiszteletlenség, bukoság.

b) Pozitív vélemény: mert fiatalabbnak nézett



2013. nov. 1. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Semmit

2. Jé, azt mondta, hogy helló.

2013. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 20-25 között vagyok, de ha valaki így köszönne nekem, nem gondolnék semmit.
2013. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

31 vagyok. semmit sem gondolnék róla...mert már néha az is nagyszám ha köszönnek! sajnos!!!

de bunkóságnak nem tartanám! viszont arra sem gondolnék hogy ezért fiatalabbnak gondol...

a helló és a szia szerintem már nem olyan mint régen - mikor én voltam kisebb 10-14 éves vagy még régebb, hogy azzal nem adsz kellő tiszteletet...de többet sem kell mögéje gondolni...

persze az más ha mondjuk egy idősebbnek köszönsz így, azt én is csak úgy teszem ha erre Ő kért meg!- a szomszédaink a környéken idősebbek és kérték hogy tegezzem őket, de addig Jó napot! volt...bár bevallom nekem kicsit fura még így 2,5 év után is hogy "lesziázok" egy 60-70 éves nőnek és bácsinak!

2013. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41 vagyok, nem igazán zavar az sem, amikor a mekiben a pénztárossal tegeződünk.
2013. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hellót én olyanoknál használom aki nem tudatta velem hogy tegezzem de azt se hogy magázzam, afféle arany középútként. Eddig senki sem panaszkodott.
2013. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helló az szerintem is középút. Egy nálamnál pár évvel idősebb ismerősöm magáz és hellóval köszön.
2013. nov. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!